HYDRAULICY PRZEMYSLOWI - projekt do konca 2026, Oslo, Sandefjord

Vestfold og Telemark, Sandefjord  |   06-06-2024 14:40   |  Numer ogłoszenia: 103526
  • Stanowisko:Hydraulik przemyslowy
  • Branża:Przemysł
Sonar poszukuje wykwalifikowanych hydraulików/monterów rur przemysłowych do pracy w obszarze Oslo, Sandefjord.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Sandefjord
  • Opis stanowiska:
    * standardowe prace dla hydraulika przemyslowego (pipefitter)
  • Wymagania:
    * Doświadczenie w zawodzie
    * Angielski w stopniu komunikatywnym
    * Ważny certyfikat prac na gorąco
    * Dobre referencje z poprzednich miejsc pracy/miejsca pracy
  • Oferujemy:
    * Praca rotacyjna 18/9dni
    * Dobre warunki wynagrodzenia w drodze umowy o prace
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli interesuje Cię nasza oferta, bardzo proszę wysyłać CV oraz kopie wymaganych dokumentow mailem lub zadzwonic.

    Osoby do kontaktu:

    Anniken
    al@sonar.no
    0047 454 80 896

    lub Jostein
    ja@sonar.no
    0047 94153070