Firma zajmujaca sie naklejaniem reklam (boards) zatrudni pracownikow

Cała Norwegia  |   10-09-2020 10:19   |  Numer ogłoszenia: 95082
  • Stanowisko:Reklamemontør
  • Branża:Inne

Poszukujemy osób chętnych do montażu reklam i różnych serwisów z tym związanych (praca dorywcza na weekendy)

Osoby posiadające prawo jazdy kategorii B, własny samochód(dostawczy/combi) oraz chęć dłuższej współpracy prosimy o kontakt.

Osoby z wlasna dzialalnoscia rowniez mile widziane.

Praca od zaraz.

Kontakt:
post@omgproff.no
94122122

  • Miejsce pracy:
    Trondheim/Kristiansand
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na montowaniu(przyklejaniu) plakatów (bilboards) skladajacych sie z czterech czesci i w wiekszosci przypadkow uzywa sie drabiny.
    Praca przewaznie wykonywana jest w weekeny, srednio co dwa weekendy.
  • Wymagania:
    Prawo jazdy kategorii B
    Własny samochód (dostawczy lub combi)
    Zakwaterowanie we własnym zakresie.
    Mjejsce(garaz itp) na przygotowanie plakatow, okolo 6m2.
  • Oferujemy:
    Współpraca na stałe.
    Dobre zarobki.