Firma Works AS z siedziba w Lier poszukuje stolarzy

Oslo, okręg miasta  |   02-07-2019 14:17   |  Numer ogłoszenia: 88732
  • Stanowisko:Stolarz

Works AS jest  firma bemaningowa zatrudniajaca  specjalistow do branzy budowlanej. Nasza siedziba znajduje sie na Lierstranda a wiekszosc projektow ma miejsce w okolicy Oslo oraz Drammen. Aktualnie poszukujemy doswiadczonych stolarzy do wykonywania prac na zlecenie naszego klienta.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Drammen, Lillestrøm
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie prac na zlecenie naszego klienta. Praca na terenie Oslo oraz Drammen.
  • Wymagania:
    - doswiadczenie w pracy w zawodzie stolarza na terenie Norwegii
    - umiejetnosc utrzymania wysokiego tempa w pracy
    - bezkonfliktowosc i chec tworzenia dobrej atmosfery na projektach
    oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy
    - mile widziana, lecz nie wymagana znajomosc jezyka norweskiego
  • Oferujemy:
    - praca w mlodym, dynamicznym zespole dla naszego klienta
    - ciekawe i pelne wyzwan projekty na terenie Oslo, Drammen i okolicach
    - mozliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    - stabilne warunki zatrudnienia
    - bardzo dobra atmosfera w pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Oferta skierowana jest do osob ktore mieszkaja na terenie Norwegii.

    Osoby zaiteresowane praca proszone sa o wyslanie swojego CV na adres dorota@pobworks.no lub kontaktowanie sie pod nr telefonu: 90605810 .

    Firma skontaktuje sie z aktualnymi kandydatami w najblizszym czasie.