DEKARZE – praca od zaraz, długoterminowe projekty w Olso

Oslo, okręg miasta  |   11-06-2024 11:28   |  Numer ogłoszenia: 100576
  • Stanowisko:DEKARZE
  • Branża:Budownictwo

Pilnie zatrudnimy DEKARZY
Ilość stanowisk: 10

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Izolowanie i pokrywanie dachów papą lub folią
  • Wymagania:
    - Świadectwo zawodowe lub udokumentowane doświadczenie, ktore może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
    - Minimum roczne doświadczenie na dachach płaskich

    Cechy osobiste:
    - Dobra organizacja i dokładność
    - Pracowitość, obowiązkowość i odpowiedzialność
    - Umiejetność pracy w zespole, jak i samodzielnie
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Ubrania robocze
    - Długoterminowe projekty
    - Dobre środowisko pracy
    - Pomoc z zakwaterowaniem
    - Obsluga polskojezycznego konsulenta przez caly okres zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli to coś dla Ciebie wyślij e-mail z CV na adres: bbp@sonar.no
    lub zadzwon 96942774
    Osoba do kontaktu: Beata

    toh@sonar.no lub zadzwoń: 0047 930 66 007
    Osoba do kontaktu: Tormod