DEKARZ – długoterminowe projekty

Oslo, okręg miasta  |   09-11-2023 13:52   |  Numer ogłoszenia: 100576
  • Stanowisko:DEKARZE
  • Branża:Budownictwo

Pilnie zatrudnimy DEKARZY
Ilość stanowisk: 5

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    Izolowanie i pokrywanie dachów papą lub folią
  • Wymagania:
    Świadectwo zawodowe lub udokumentowane doświadczenie, ktore może zrekompensować brak wykształcenia kierunkowego
    Minimum roczne doświadczenie na dachach płaskich
    Znajomość rysunku technicznego
    Komunikacja w j. angielskim, norweskim, ewentualnie polskim
  • Oferujemy:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Długoterminowe projekty
    Dobre środowisko pracy
    Pomoc z zakwaterowaniem

    Cechy osobiste:
    Dobra organizacja i dokładność
    Pracowitość, obowiązkowość i odpowiedzialność
    Umiejetność pracy w zespole, jak i samodzielnie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli to coś dla Ciebie wyślij e-mail z CV na adres:

    mw@sonar.no lub zadzwoń: 0047 991 67 099
    Osoba do kontaktu: Magdalena

    toh@sonar.no lub zadzwoń: 0047 930 66 007
    Osoba do kontaktu: Tormod