Dam pracę - sprzątanie - Oslo Hvalstad / Holmen / Billingstad

Oslo, okręg miasta  |   20-06-2023 16:52   |  Numer ogłoszenia: 77315
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne

Firma Clean House AS poszukuje osoby do sprzątania kawiarni w centrum handlowym Holmen, między Sandviką a Asker. Praca w godzinach wieczornych, około 1/4 etatu.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stawka według taryfy 216,04 kr.

Zgłoszenia w języku polskim proszę kierować na adres: jobb@cleanhouseas.no w temacie prosze wpisac:

Holmen + imie i nazwisko

W przypadku braku CV proszę napisać podstawowe informacje o sobie oraz dotychczasowym doświadczeniu w Norwegii, znajomości Oslo, posiadanym lub nie prawie jazdy.

  • Proszę nie przesyłać aplikacji przez portal mojanorwegia tylko bezpośrednio mailem na podany adres.
  • Proszę o aplikowanie osoby znajdujące się aktualnie w Norwegii i mogące podjąć pracę w najbliższych dniach

  • Miejsce pracy:
    Oslo / Sandivka / Asker
  • Opis stanowiska:
    - sprzątanie kawiarni
  • Wymagania:
    - mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy
  • Oferujemy:
    - umowa o pracę
    - ubezpieczenie
    - miłą atmosferę w pracy
    - kursy norweskiego