Dam pracę - sprzątanie - Oslo

Oslo, okręg miasta  |   01-11-2021 22:21   |  Numer ogłoszenia: 77315
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne

Firma Clean House AS poszukuje osób do sprzątania restauracji/barów/klubów nocnych w centrum Oslo. Praca początkowo w niepełnym wymiarze godzin, głównie w piątki, soboty oraz niedziele.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stawka 196,04 kr.

Zgłoszenia w języku polskim proszę kierować na adres: jobb@cleanhouseas.no w temacie prosze wpisac:

Oslo + imie i nazwisko

W przypadku braku CV proszę napisać podstawowe informacje o sobie oraz dotychczasowym doświadczeniu w Norwegii, znajomości Oslo, posiadanym lub nie prawie jazdy. W przypadku osób poszukujących dodatkowej pracy proszę równiez o podanie dyspozycyności w poszczególne dni/pory dnia.

Ps. Proszę nie przesyłać aplikacji przez portal mojanorwegia tylko bezpośrednio mailem na podany adres.

  • Miejsce pracy:
    Oslo / Sandivka / Asker
  • Opis stanowiska:
    - sprzątanie obiektów: klatki, restauracje, kawiarnie, bary, domy prywatne
    - generalne sprzątanie po wyprowadzkach
  • Wymagania:
    - mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy
  • Oferujemy:
    - umowa o pracę
    - ubezpieczenie
    - miłą atmosferę w pracy
    - kursy norweskiego

Facebook Messenger YouTube Instagram