Dam pracę - sprzątanie - Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   10-10-2020 13:47   |  Numer ogłoszenia: 77315
  • Stanowisko:Renholder
  • Branża:Inne

Firma Clean House AS poszukuje osób do pracy przy sprzątaniu na terenie Oslo/Viken. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stawka 187,66 kr.

Początkowo praca w niepełnym wymiarze godzin.

Zgłoszenia w języku polskim proszę kierować na adres: jobb@cleanhouseas.no w temacie prosze wpisac: Oslo + imie i nazwisko

Ps. Proszę nie przesyłać aplikacji przez portal mojanorwegia tylko bezpośrednio mailem na podany adres.

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - sprzątanie obiektów: klatki, restauracje, kawiarnie, bary, domy prywatne
    - generalne sprzątanie po wyprowadzkach
  • Wymagania:
    - mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy
  • Oferujemy:
    - umowa o pracę
    - ubezpieczenie
    - miłą atmosferę w pracy
    - kursy norweskiego

Facebook Messenger YouTube Instagram