CIESLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ, STAWKA 273 KR CERT 11490

Cała Norwegia  |   07-10-2022 11:20   |  Numer ogłoszenia: 100342
CIESLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ, STAWKA 273 KR  CERT 11490
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy/ zbrojarz

OFERUJEMY PRACĘ DLA DOŚWIADCZONYCH ZBROJARZY/ CIESLI SZALUNKOWYCH

KONTRAKTW OPPDAL, TRONDHEIM

STAWKA 270 KR + 3 kr DODATEK NARZĘDZIOWY

MOŻLIWOŚĆ PRACY W NADGODZINACH

KONTRAKT OK. 3 M-CE

DOPŁATA DO BILETU LOTNICZEGO LUB PROMOWEGO

ZAKWATEROWANIE W POKOJU Z ŁAZIENKĄ I ANEKSEM KUCHENNYM

AGNIESZKA 571325410

SYLWIA 507083177

  • Miejsce pracy:
    OPPDAL
  • Opis stanowiska:
    PRACA W GOSPODARSTWIE ROLNICZYM, BUDOWA BUDYNKÓW GOSPODARCZYCH. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU HUNNEBECK.
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
    - znajomość systemu szalunkowego hunnebeck
    - min. 3 lata doświadczenia w pracy jako ciesla/zbrojarz
    - komunikatywna znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców,
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
    - mile widziany samochód
    -mile widziane uprawnienia na dźwig
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie 270 kr/h
    - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
    - zakwaterowanie w kawalerce ( 4750 kr) *możliwość zamieszkania w dwie osoby i dzielenia kosztów
    - możliwość pracy w nadgodzinach,
    - gwarantujemy ubrania, oraz narzędzia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji