MURARZ/ TYNKARZ 250 KR/H, 2000kr za mieszkanie CERT 11490

Trøndelag  |   05-05-2023 08:26   |  Numer ogłoszenia: 100342
MURARZ/ TYNKARZ  250 KR/H, 2000kr za mieszkanie CERT 11490
  • Stanowisko:Murarz
  • Branża:Budownictwo

OFERUJEMY PRACĘ DLA DOŚWIADCZONYCH MURARZY/ TYNKARZY

BUDYNKI MIESZKALNE/ ELEWACJE

STAWKA 250 KR /H,

ZAKWATEROWANIE: 2000 KR MC

MIEJSCE: TRONDHEIM, STEINKJER

AGNIESZKA 571325410 agnieszka@co-op.com.pl

SYLWIA 507083177 sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    TRONDHEIM, STEINKJER
  • Opis stanowiska:
    UKŁADANIE CEGŁY KLINKIEROWEJ NA FASADACH
    MUROWANIE
    TYNKOWANIE
  • Wymagania:
    - mile widziane wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa;
    - min. 3 lata doświadczenia w pracy jako murarz/tynkarz
    - komunikatywna znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego,
    - doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich,
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców,
    - rozpoczęcie - niezwłocznie
  • Oferujemy:
    - wynagrodzenie 250 kr/h
    - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
    - gwarantujemy ubrania, oraz narzędzia.
    - wynagrodzenie 2 x w miesiącu,
    - mozliwość pracy w nadgodzinach
    - zakwaterowanie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Co oP recruitment and Training sp. Z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji