Ciesla konstrukcyjny/malarz/plytkarz Stavanger

Rogaland, Stavanger  |   05-04-2024 11:53   |  Numer ogłoszenia: 98134
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny/malarz/plytkarz

FIRMA WORKSHOP – oddzial w Stavanger poszukuje doświadczonych cieśli konstrukcyjnych, malarzy oraz plytkarzy.

Zakres obowiązków:

Cieśla konstrukcyjny:

- wykonywanie konstrukcji drewnianych

- wstawianie okien i drzwi

- prace przy budowie konstrukcji dachowych

- budowia ścian systemowych, działowych

- budowanie sufitów podwieszanych

- montaż różnego rodzaju podłóg

- montaż paneli

- inne prace wykończeniowe

Malarz:

- malowanie wewnątrz i na zewnątrz

- malowanie natryskowe

- szpachlowanie

- tapetowanie

Plytkarz:

 -wykonywanie prac glazurniczych sprawnie i dokładnie, zgodnie z wymaganiami projektowymi.

- przygotowywanie powierzchni i zapewnienie ich odpowiedniego ustawienia i wypoziomowania przed układaniem płytek.

- wybieranie i cięcie płytek w celu dopasowania do konkretnych powierzchni, dbając o precyzję i szczegóły.

- układanie płytek za pomocą odpowiednich klejów i materiałów do spoinowania.

- kontrola wykonanej pracy w celu sprawdzenia zgodności z normami jakościowymi i oczekiwaniami klienta.

- utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy, zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i przepisami.

Wymagania:
-  minimum 3 lata doświadczenia (atutem jest doświadczenie zdobyte w Norwegii)
-  znajmość rysunków
-  mile widziane wykształcenie kierunkowe
-  dobra kondycja fizyczna
-  umiejętność komunikowania się w języku angielskim lub norweskim

Oczekiwania:
-  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
-  bycie efektywnym, samodzielnym, odpowiedzialnym, pracowitym
-  zaangażowanie
-  pozytywne nastawienie do ludzi i pracy

Oferujemy:

- konkurencyjne stawki
- umowe o prace
- ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy
- ciagłość pracy, długoterminowe projekty
- wypłaty co dwa tygodnie
- pomoc w organizacji ewentualnych formalności urzędowych

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości email z CV na adres: anna.egeland@workshop.no ewentualnie kontakt telefoniczny: +47 465 49 213

Workshop Bemanning & Kompetanse to jedna z największych agencji pracy w Norwegii, która zajmuje się sektorem budowlanym. Obecnie firma zatrudnia ok. 700 pracowników budowlanych.

  • Miejsce pracy:
    Stavanger i okolice

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 7370