Cieśla szalunkowy - zbrojarz cert.11490

Nordland (Norwegia)  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 94433
Cieśla szalunkowy - zbrojarz   cert.11490
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy / zbrojarz
  • Branża:Budownictwo

POSZUKIWANI DOSWIADCZENI CIEŚLE BUDOWLANI,   ZBROJARZE

MIEJSCE PRACY: LOFOTY

KOMPLEKSOWA BUDOWA PRZYSTANI RYBNEJ

STAWKA: STAWKA OD 230 KR

KONTAKT: AGNIESZKA 571325410 agnieszka@co-op.com.pl

                SYLWIA       507083177  sylwia@co-op.com.pl

  • Miejsce pracy:
    Lofoty
  • Opis stanowiska:
    praca przy budowie przystani rybackiej, oraz kei
    szalowanie, prace betoniarskie, zbrojarskie
    mile widziane doświadczenie w pracach murarskich,
    doświadczenie przy renowacji podłog betonowych, szlifowanie
  • Wymagania:
    doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli szalunkowego / betoniarza cieśli konstrukcyjnego,
    numer personalny,
    mile widziane doświadczenie w pracach murarskich, oraz przy renowacji podłog betonowych, szlifowanie
    znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym,
    pozytywne referencje od poprzedniego pracodawcy,
    gotowość do szybkiego wyjazdu
  • Oferujemy:
    stawkę od 230 kr,
    możliwość pracy w nadgodzianch,
    zakwaterowanie,
    stabilne zatrudnienie,
    narzedzia, oraz ubrania
    umowę z norweską agencją zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dołączenie klauzuli zgodnej z RODO