Praca dla blacharzy samochodowych / lakierników

Cała Norwegia  |   22-02-2022 14:45   |  Numer ogłoszenia: 90430
  • Stanowisko:Blacharz samochodowy / lakiernik
Clockwork Bemanning AS to norweska firma, specjalizująca się w branży budowlanej. Naszymi klientami są zarówno dużej wielkości przedsiębiorstwa budownictwa przemysłowego jak i również mniejsze firmy budowlane, które stawiają na wysoki standard wykonywanych prac oraz pełen profesjonalizm. Działamy w dwóch największych miastach Norwegii: Oslo i Bergen. Stale poszukujemy doświadczonych fachowców, których charakteryzuje wysokie morale i wysoki poziom wykonywanych zadań.
  • Miejsce pracy:
    Østfold
  • Opis stanowiska:
    Czy jesteś doświadczonym blacharzem samochodowym? Potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników z doświadczeniem z warsztatów samochodowych.
    Nasz klient, który jest dużą siecią z wieloma oddziałami w Oslo i wschodniej Norwegii, rozwija swoją działalność i poszukuje w związku z tym większej liczby blacharzy samochodowych. Zadania obejmują ocenę i diagnozę oraz naprawę samochodu. Jesteś nastawiony na usługi w spotykaniu się z klientami i budowaniu zaufania. Prace wykonywane są z profesjonalną świadomością i w sposób przyjazny dla środowiska. Jesteś oczywiście zainteresowany samochodem, a najlepiej doświadczeniem z branży samochodowej. Zaletą są certyfikaty zawodowe, ale udokumentowana praktyka może zrekompensować brakujące certyfikaty zawodowe.
  • Wymagania:
    •Minimum 3-5 lat praktyki w zawodzie.

    •Doświadczenie w pracy jako lakiernik/blacharz samochodowy
    •Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego.
    •Umiejętność pracy w zespole.
    •Referencje oraz udokumentowany staż pracy.
    •Mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii.
  • Oferujemy:
    •Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
    •Możliwość stałego zatrudnienia.
    •Dobre warunki ubezpieczeniowe i emerytalne.
    •Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowanych pracą w naszej firmie zachęcamy do przesłania swojego cv na:
    marte.vigestad@cwork.no, lub pod numerem tel +47 45738832
    pta@cwork.no, lub pod numerem tel. +47 406 74 367
    wos@cwork.no, lub pod numerem tel. +47 450 42 888