Ciesla konstrukcyjny, pracownik budowlany

Vestland, Bergen  |   08-10-2021 14:08   |  Numer ogłoszenia: 86525
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Bergen Personal AS jako jedna z najwiekszych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic.
Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm, przeprowadzanie szkoleń BHP oraz regulacje dotyczące przedstawicieli pracowników do spraw bezpieczeństwa jak również reprezentantów pracowników.
Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca dla:
    -ciesli konstrukcyjnych/stolarzy
    -ciesli szalunkowych/zbrojarzy
    -brukarzy
    -plytkarzy
    -malarzy
  • Wymagania:
    •znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    •referencje od poprzednich pracodawcow
    •dobra kondycja fizyczna
  • Oferujemy:
    •legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    •pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
    •feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    •oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
    •oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    •ubezpieczenie od wypadków w pracy
    •pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    •ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    •opieka polskojezycznych konsultantów w biurze.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Szukasz pracy? Wyslij CV na adres: agat.grzybacz@bergenpersonal.no lub kontakt telefoniczny: tlf. +47 900 44 4 25

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 5094