Cieśla konstrukcyjny - Tømrer

Oslo, okręg miasta  |   15-11-2019 15:05   |  Numer ogłoszenia: 92663
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny - Tømrer

Poszukujemy do pracy w regionie Oslo doświadczonych Cieśli konstrukcyjnych - Tømrer

Zakres obowiązków:

  • - montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
    - montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - montaż folii izolacyjnej,
    - montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
    - obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
    - obijanie wewnetrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
    - montaż sufitów podwieszanych,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych.
  • Wymagania:
    - Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie
    - Umiejętności czytania rysunku technicznego
    - Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców
    - Doświadczenie w branży budowlanej
    - Znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym
    - Norweski numer personalny.
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
    - umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    - pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo, Trondheim lub Bodø
    - możliwość rozwoju zawodowego
    - oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
    - szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów
    - zniżkę 12% na sieć siłowni SATS ELIXIA
  • Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim: monika@stoltbemanning.no