CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ STAWKA 250 KR

Nordland (Norwegia)  |   29-04-2021 07:44   |  Numer ogłoszenia: 82959
  • Stanowisko:CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ
  • Branża:Budownictwo

Co-oP Recruitment and Training

Certyfikat 11490

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY/ STOLARZ

POSZUKIWANA WYKWALIFIKOWANA BRYGADA 6 CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH/ STOLARZY.

PRACA GŁÓWNIE W ŚRODKU * WYKOŃCZENIA APARTAMENTÓW NA PÓŁNOCY NORWEGII.

ROZPOCZĘCIE PROJEKTU: 05.2021

STAWKA 250 KR

MIESZKANIE 3000KR MC

SAMOCHÓD SŁUŻBOWY

MOŻLIWOŚĆ PRACY W ROTACJI 4/2 JEŚLI SYTUACJA ZWIĄZANA Z OBOSTRZENIAMI DOTYCZĄCYMI COVID 19 ULEGNIE ZMIANIE.

KONTRAKT DO WRZEŚNIA 2021.

Kontakt:  agnieszka@co-op.com.pl 571325410

              sylwia@co-op.com.pl 507083177

  • Miejsce pracy:
    FINNSNES, HAVNA
  • Opis stanowiska:
    GŁÓWNIE PRACE WYKOŃCZENIOWE WEWNĄTRZ APARTAMENTÓW,
    MONTAŻ ŚCIAN DZIAŁOWYCH,
    PROJEKT ROZPOCZYNA SIĘ PO ŚWIĘTACH I MA TRWAĆ NIEPRZERWANIE * BEZ FELLESFERIE DO WRZESNIA 2021,
  • Wymagania:
    MIN. 3 LETNI STAŻ PRACY JAKO CIESLA KONSTRUKCYJNY,
    DOŚWIADCZENIE W PRACY W NORWEGII,
    DOBRA OPINIA OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY,
    ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM
    UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI STOLARSKICH * GWOŹDZIARKA ETC.
    AKTUALNY POBYT W NORWEGII LUB POSIADANIE STAŁEGO NUMERU PERSONALNEGO
  • Oferujemy:
    MIESZKANIE 3000 KR
    FIRMA ZAPEWNIA ODZIEŻ ROBOCZĄ, WSZELKIE NARZĘDZIA, ORAZ SAMOCHÓD SŁUZBOWY
    PRACA W STABILNEJ FIRMIE
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:PROSIMY O DOŁĄCZENIE KLAUZULI ZGODNEJ Z RODO