CIEŚLA SZALUNKOWY / FORSKALINGSSNEKKER

Vestland, Bergen  |   07-04-2021 10:48   |  Numer ogłoszenia: 85021
CIEŚLA  SZALUNKOWY / FORSKALINGSSNEKKER
  • Stanowisko:CIEŚLA SZALUNKOWY / FORSKALINGSSNEKKER
Bergen Personal AS rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Firma kładzie silny nacisk na przepisy BHP poprzez systematyczne udoskonalanie wewnętrznych norm, przeprowadzanie szkoleń BHP oraz regulacje dotyczące przedstawicieli pracowników do spraw bezpieczeństwa jak również reprezentantów pracowników.

Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla Szalunkowy / forskalingssnekker
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Start pracy: 12 kwietnia i nastepnie 19 kwietnia
    Dlugie projekty
    Praca w godzinach nadliczbowych
    Potrzebujemy od 6- 8 osob
  • Wymagania:
    -doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy min. 3 lata
    -znajomość systemów szalunkowych PERI, DOKA
    -znajomość tradycyjnego modelu szalowania
    -znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie dobrym
    -referencje z wykonanej pracy
    -doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju w Skandynawii w przeciągu ostatnich lat będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    -legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    -pokrycie kosztów dojazdu do i z pracy
    -feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% od rocznych dochodów
    -oszczedności emerytalne OTP w wysokosci 2%
    -oszczedności emerytalne AFP, tj. mozliwość przejscia na emeryture w wieku 62 lat (regulacje zwiaząne z podpisanym przez naszą agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    -ubezpieczenie od wypadków w pracy
    -pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalnosci
    -ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    -opieka polskojezycznych konsultantow w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesli przebywasz na terenie Norwegii i spodobala Ci sie oferta, wyslij swoje CV juz dzis!
    agata.grzybacz@bergenpersonal.no

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 820