ELEKTRYK DSB

Vestland  |   28-07-2023 09:27   |  Numer ogłoszenia: 83618
  • Stanowisko:Elektryk
Norweska agencja pracy Bergen Personal AS zostala zalozona w 2009 roku. Rekrutujemy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Wspólpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku pracy i obecnie prowadzimy rekrutacje pracowaników na stanowisko:- elektryk
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca dla elektrykow w Odda od zaraz do Wielkanocy.
  • Wymagania:
    •elektryk gr.L lub uprawnienia DSB
    •znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    •min. 3-letnie udokumentowane doswiadczenie
    •umiejetnosc samodzielnej i efektywnej pracy
    •referencje od poprzednich pracodawców
    •prawo jazdy kat. b
  • Oferujemy:
    •legalne zatrudnienie zgodnie z zasadami panujacymi na norweskim rynku pracy
    •pokrycie kosztów dojazdów do pracy
    •feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    •oszczednosci emerytalne (AFP) w wysokosci 2%
    •ubezpieczenie od wypadków w pracy
    •pomoc w znalezieniu zakwaterowania i organizacji formalnosci
    •ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    •opieka polskojezycznych pracowników w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aktualnego CV na adres agata.grzybacz@bergenpersonal.no