Brukarz/Kamieniarz

Cała Norwegia  |   14-10-2020 12:15   |  Numer ogłoszenia: 96078
  • Stanowisko:Steinlegger

Dla naszego klienta poszukuje doswiadczonych brukarzy do pracy przy ukadaniu kostki brukowej, krawężników z kamienia naturalnego.

Kontakt:
lukasz@sibe.no
46257861

  • Miejsce pracy:
    Vestfold
  • Opis stanowiska:
    - Ukadanie kostki brukowej, krawężników z kamienia naturalnego.
  • Wymagania:
    - Udokumentowane min 3 lata doświadczenia w zawodzie
    - samodzielność
    - znajomość języka norweskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    - posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    Co oferujemy?
    - legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą
    - wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym 215-235 koron na godzinę
    - nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc przy zakwaterowaniu
    - pomoc oraz doradztwo konsultantów
    - możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy zawodowe

    Firma Sikker Bemanning AS przestrzega zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy.
    Dodatkowo posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów prawa pracy.