Blacharz samochodowy, bez posrednikow

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   08-03-2024 16:28   |  Numer ogłoszenia: 100142
  • Stanowisko:Blacharz-mechanik pojazdow samochodowych
  • Branża:Praca warsztatowa

FORNEBU BILSKADESENTER AS poszukuje do pracy blacharza samochodowego.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową naprawą pojazdów samochodowych wszystkich marek do 7,5 t. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.fornebubilskadesenter.no oraz do kontaktu z nami. Zatrudniamy 20 osob. Nasz warsztat ma powiezchnie 1500m/2

Miejsce pracy: Oslo

Zadania pracownika:

- demontaz oraz montaz uszkodzonych elementów

- naprawa uszkodzeń w metalu i aluminium

- naprawa uszkodzeń w plastiku

- wstępna obróbka masy szpachlowej

- umiejętność poslugiwania sie spawarka MIG

- umiejętność posługiwania sie zgrzewarką do metalu

Wymagania:

- dyplom ukończenia szkoły w kierunku blacharz samochodowy lub świadectwo czeladnicze

- w przypadku ukończenia kierunku mechanicznego wymagamy potwierdzenia pracy na stanowisku blacharza samochodowego

- prawo jazdy kategori B

- potwierdzenie pracy w zawodzie

- sumienność

- dokładność

- brak nałogów

Oferujemy:

- umowe na czas nieokreślony

- pracę od zaraz bez posredników

- bardzo dobre warunki pracy

- premia od przerobu

- pełne ubezpieczenie w pracy

- nie wymagamy znajomości norweskiego lub angielskiego

- pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę

- pomoc w rozliczeniu rocznym z norweskim urzędem skarbowym

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

-pokrywamy pierwszy przejazd do Norwegi

O NAS

  • Miejsce pracy:
    Oslo