Blacharz / Dekarz (Oslo)

Cała Norwegia  |   20-01-2021 10:54   |  Numer ogłoszenia: 96568
  • Stanowisko:Blacharz
  • Branża:Budownictwo
Blacharz / Dekarz
Miejsce Pracy: Norwegia

Ikett jest wiodącą firmą działającą w branży pośrednictwa pracy od 1990 roku. Zajmujemy się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracowników w Szwecji i Norwegii dla naszych klientów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników u naszych klientów rozszerzamy naszą działalność również na rynek Polski. Rekrutujemy głównie pracowników do sektora przemysłowego.

OPIS STANOWISKA:

- Blacharz, dekarz.
- Praca dostępna od zaraz.
- Obróbka i kształtowanie elementów z cienkich blach.
- Praca przy przygotowywaniu materiałów w warsztacie i montażu na placach budowy. Montaż fasad, rynien, parapetów dachów stalowych i aluminiowych.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na takim bądź podobnym stanowisku.
- Gotowość do podjęcia pracy za granica na dłuższy okres.
- Umiejętność rozwiązywania problemów.
- Odpowiedzialność, elastyczność, pozytywne nastawienie, skupienie na celu i umiejętność pracy w grupie.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego mile widziana.

OFERUJEMY:

- Możliwość zdobywania doświadczenia i prace w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony bądź nieokreślony, gdyż nasza współpraca z klientami odbywa się w sposób ciągły.
- Pomoc naszego konsultanta i możliwość przedstawienia twojej osoby w środowisku ponad 300 firm obecnie współpracujących z nami.
- Atrakcyjne wynagrodzenie (zgodne z Norweski Kodeksem Pracy)
- Pomoc w zakwaterowaniu i zorganizowaniu transportu.
- Pomoc polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Pracujemy obecnie nad przychodzącymi wnioskami i zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.