Annlegsgartner: Ogrodnik, Brukarz

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   27-06-2019 12:06   |  Numer ogłoszenia: 88586
  • Stanowisko:Annlegsgartner: Ogrodnik, Brukarz
  • Branża:Konstrukcja

Ogłoszenie skierowane wyłącznie dla profesjonalistów z praktycznym doświadczeniem.

CV prosimy przesyłać na:
squrbanlandskap@gmail.com
sergiofq2@hotmail.com

Obowiązki w pracy:
Cięcie/kładzenie kamienia, murów oporowych, schodow, krawężników, kostki brukowej.

Obróbka terenów zielonych
Wykopy powierzchniowe koparką,
Konstrukcja tarasów z drewna.

Kwalifikacje:
Doświadczenie w pracy z w.w. obowiązkami
Niezależność w pracy.
Język angielski lub norweski.
Prawo jazdy kat B i E (mile widziane)

Cechy osobiste:
Doświadczenie
Pracowitość
Niezależność

Oferujemy:
Przedłużone zlecenie o pracę z możliwością stałego zatrudnienia.
Dobre środowisko pracy,
Dobre zarobki od 215 nok uwarunkowane doświadczeniem i umiejętnościami w fachu

Na kandydatury niezwiązane z zawodem i brakiem doświadczenia nie odpowadamy.

  • Miejsce pracy:
    Oslo

Zobacz więcej zdjęć