Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

  • Ogłoszenia w Viken » 
  • Usługi w Viken » 
  • Lekarze, Zdrowie, Medycyna w Viken

Polski dentysta Råde/Moss

Viken  |   29-01-2024 18:47   |  Numer ogłoszenia: 103807
Polski dentysta Råde/Moss
Emilia ukończyła studia stomatologiczne w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Dodatkowo w latach 2012-2016 zrobiła specjalizację z protetyki stomatologicznej, również we Wrocławiu.
Uczestniczyła w wielu kursach z zakresu stomatologi estetycznej, licówek, implantoprotetyki (Straumann), endodoncji i periodontologii oraz w innych licznych kursach w związku ze specjalizacją.
W swojej pracy bardzo lubi różnorodność oraz to, że może przyczynić się do uzyskania zdrowej jamy ustnej oraz odpowiedniej estetyki.
Strach przed leczeniem stomatologicznym dotyka wielu ludzi i w różnym stopniu dlatego Emilia zawsze dba o to, żeby pacjenci czuli się bezpiecznie, a leczenie było przeprowadzone w najbardziej komfortowych warunkach.
Doświadczenie z publicznej opieki stomatologicznej ( Den offentlige tannhelsetjenesten) dało jej dużo wiedzy na temat empatycznej pracy z najbardziej wymagającymi pacjentami, gdzie psychologia i odpowiednie podejście do pacjenta odgrywa ogromną rolę.

Kontakt : 
telefon: 69675500
www.krondental.no
adresse:
Mosseveien 60
1640 Råde

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok