Komunikat prasowy

Ze Śląska nad fiordy: tanie linie uruchamiają nowe połączenie między Polską a Norwegią

Monika Pianowska

16 marca 2021 17:30

Udostępnij
na Facebooku
1

Loty z Katowic do Oslo będą się odbywać 4 razy w tygodniu. stock.adobe.com/ fot. Mario Hagen/ tylko do użytku redakcyjnego

W systemie rezerwacji biletów linii lotniczych Ryanair pojawiły sie nowe trasy, a wśród nich połączenie między Katowicami a stołecznym norweskim lotniskiem Oslo Gardermoen. Zgodnie z harmonogramem pierwszy lot odbędzie się już tego lata, 2 lipca 2021. O wprowadzonych przez irlandzkiego przewoźnika trasach jako pierwszy poinformował portal Fly4Free.
Przykładowe ceny biletów za lot z Katowic do Oslo.

Przykładowe ceny biletów za lot z Katowic do Oslo. ryanair.com.pl/screenshot

Rejsy między Gardermoen a portem lotniczym w Pyrzowicach będą się odbywać cztery razy w tygodniu. Odloty z Katowic do Oslo zaplanowano w poniedziałki i piątki o godz. 10:40, w środy o godz. 18:40, a w niedziele o godz. 13:15. Ze stolicy kraju fiordów na Śląsk natomiast w poniedziałki  i piątki o godz. 13:10, w środy o godz. 21:10, natomiast w niedziele o godz. 15:50. Lot potrwa 2 godz. i 5 min.
Na razie ceny biletów w jedną stronę wahają się między 125 a 182 zł. Do tej pory Ryanair oferował inny kurs z lotniska Katowice-Pyrzowice, do portu Oslo Sandefjord Torp.
Przykładowe ceny biletów za lot z Oslo do Katowic.

Przykładowe ceny biletów za lot z Oslo do Katowic. ryanair.com.pl/screenshot

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


minip.70

16-03-2021 17:47

Material partnera,zawiera lokowanie produktu...

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram