Polska ciężarówka zmiażdżyła osobówkę na promie [ZDJĘCIA] Komunikat prasowy
Maja Zych 17 stycznia 2020
09:10

Polska ciężarówka zmiażdżyła osobówkę na promie [ZDJĘCIA]

4
Skomentuj
Na miejscu oprócz straży pożarnej pojawili się też przedstawiciele norweskiej policji. screenshot/ facebook.com / Vestfold Interkommunale Brannvesen
We wtorek 14 stycznia straż pożarna z Vestfold otrzymała informacje o wypadku na promie płynącym między Moss a Horten – okazało się, że polski samochód ciężarowy przewrócił się na bok, miażdżąc przy tym stojącą obok osobówkę. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Powodem wypadku najprawdopodobniej były silne fale. Okoliczności zostaną jednak zbadane przez odpowiednie służby, które sprawdzą, czy nie doszło tutaj do błędu ludzkiego.

Poniżej: zdjęcia z miejsca zdarzenia
– Na szczęście nie było nikogo w samochodzie osobowym, który został zmiażdżony przez ciężarówkę. Kierowca transportu ciężkiego był w samochodzie, ale doznał lekkich obrażeń – poinformowała straż pożarna na swoim profilu na Facebooku.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Marek Maniek
Marek Maniek 18-01-2020 13:03

,,Moja Norwegia ,, bardzo stronniczy artykuł . Czyżby poprawność polityczna ? napewno

12
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Marcino Kobinski
Marcino Kobinski 18-01-2020 08:02

OMG.! Co za tytuł !? Moze tak norweska fala wichrowala norweski prom ktory przewrocil polską ciężarówkę ? Po co w tytule uwidaczniac w bledny sposób pochodzenie ? Przeciez wlasciciel tejze ciezarowki jest tutaj tak samo ofiarą niezabezpieczenia ladunku przez obsługę promu , z lenistwa ? Z glupoty trudno gdybac fakt jest faktem ze polsja firma jestbtutaj taka sama ofiarą jak i ten wlasciciel osobowki : )

34
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
PolAker
PolAker 17-01-2020 16:02

Takie czasy

-3
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
jura gładysz
jura gładysz 17-01-2020 15:40
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz

Bliżej nas