Komunikat prasowy

Polska ciężarówka zmiażdżyła osobówkę na promie [ZDJĘCIA]

Maja Zych

17 stycznia 2020 09:10

Udostępnij
na Facebooku
3

Na miejscu oprócz straży pożarnej pojawili się też przedstawiciele norweskiej policji. screenshot/ facebook.com / Vestfold Interkommunale Brannvesen

We wtorek 14 stycznia straż pożarna z Vestfold otrzymała informacje o wypadku na promie płynącym między Moss a Horten – okazało się, że polski samochód ciężarowy przewrócił się na bok, miażdżąc przy tym stojącą obok osobówkę. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
Powodem wypadku najprawdopodobniej były silne fale. Okoliczności zostaną jednak zbadane przez odpowiednie służby, które sprawdzą, czy nie doszło tutaj do błędu ludzkiego.

Poniżej: zdjęcia z miejsca zdarzenia
– Na szczęście nie było nikogo w samochodzie osobowym, który został zmiażdżony przez ciężarówkę. Kierowca transportu ciężkiego był w samochodzie, ale doznał lekkich obrażeń – poinformowała straż pożarna na swoim profilu na Facebooku.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Marek Maniek

18-01-2020 13:03

,,Moja Norwegia ,, bardzo stronniczy artykuł . Czyżby poprawność polityczna ? napewno

Marcin Kobinski

18-01-2020 08:02

OMG.! Co za tytuł !? Moze tak norweska fala wichrowala norweski prom ktory przewrocil polską ciężarówkę ? Po co w tytule uwidaczniac w bledny sposób pochodzenie ? Przeciez wlasciciel tejze ciezarowki jest tutaj tak samo ofiarą niezabezpieczenia ladunku przez obsługę promu , z lenistwa ? Z glupoty trudno gdybac fakt jest faktem ze polsja firma jestbtutaj taka sama ofiarą jak i ten wlasciciel osobowki : )

jura gładysz

17-01-2020 15:40

Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram