Komunikat prasowy

Niespodzianka od Ryanaira na lato. Będzie można za darmo zmienić rezerwację

Monika Pianowska

10 czerwca 2020 08:00

Udostępnij
na Facebooku

Przy okazji od 1 lipca wróci 40 proc. pierwotnej siatki połączeń Ryanaira. adobe.stock.com/ fot. katatonia/ tylko do użytku redakcyjnego

Linie lotnicze Ryanair znoszą opłaty za zmianę rezerwacji, informuje irlandzki przewoźnik w komunikacie prasowym z 9 czerwca. Bezkosztowa modyfikacja będzie przysługiwała wszystkim pasażerom, którzy zmienią plany podróży po zakupie lotu na lipiec bądź sierpień.
Poza tym, że już wkrótce na turystów otworzą się popularne wakacyjne kraje, jak Włochy czy Hiszpania, reaktywowana siatka połączeń uwzględni także kursy między Polską a Norwegią. Ryanair zaplanował przywrócenie 40 proc. pierwotnego harmonogramu wraz z początkiem lipca. Wówczas przewoźnik będzie chciał wykonywać prawie 1000 lotów dziennie.
W związku z tym, aby zapewnić pasażerom elastyczne warunki, linie umożliwią darmową zmianę rezerwacji wszystkim podróżnym, którzy od 10 czerwca zakupią lot na lato. W razie potrzeby będą mogli zmienić termin na dowolny aż do 31 grudnia 2020 roku. Jedyny warunek to zachowanie tej samej trasy. Podróż musi się również odbyć do końca roku.

Poniżej tweet z odnośnikiem do komunikatu prasowego linii.
Reklama
Gość
Wyślij
Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram