Komunikat prasowy

MSZ do połowy kwietnia odradza podróże zagraniczne

Natalia Szitenhelm

09 lutego 2021 14:30

Udostępnij
na Facebooku
16

MSZ uczula, że jeśli ktoś już decyduje się na zagraniczny wyjazd, musi dokładnie sprawdzić obowiązujące tam przepisy covidowe, bo sytuacja jest bardzo dynamiczna./zdjęcie ilustracyjne stock.adobe.com/standardowa/BullRun

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w komunikacie z 9 lutego informuje o tym, że przynajmniej do połowy kwietnia obowiązywać będzie zalecenie o unikaniu wszelkich niepotrzebnych zagranicznych podróży.
Reklama
Tzw. zalecenia ds. podróży zostają przedłużone. - Sytuacja epidemiczna na całym świecie, nowe środki kontroli związane z wybuchem mutacji koronawirusa, wydajność służby zdrowia w różnych krajach oraz ograniczenia w podróżowaniu do innych państw to czynniki, które stanowią podstawę nowej decyzji podjętej przez rząd - wyjaśnia MSZ. Dlatego do 15 kwietnia resort odradza wszelkie podróże zagraniczne, które nie są konieczne.
Ocena odstępstw od zaleceń podjętych dla krajów o wystarczająco niskim rozprzestrzenianiu się infekcji w strefie EOG / Schengen będzie, jak do tej pory, przeprowadzana co tydzień.

Poniżej: mapa obszarów, po powrocie z których należy odbyć w Norwegii kwarantannę.

fhi

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


boj fra oszlo

10-02-2021 19:57

Don! napisał:
Zaplanowane działania żydokomuny wymierzone w chrześcijaństwo .

---

mart enty

10-02-2021 17:48

Bogacka napisał:
Czytam te Wasze wypociny i nie mogę uwierzyć, że taki niski poziom trzymacie. Ogarnijcie się, póki cały jad jeszcze nie spustoszył waszych mózgów.

Co zrobisz... buta nie zjesz

Bogacka

10-02-2021 12:59

Czytam te Wasze wypociny i nie mogę uwierzyć, że taki niski poziom trzymacie. Ogarnijcie się, póki cały jad jeszcze nie spustoszył waszych mózgów.

Baza19 Bbbbb

10-02-2021 10:52

Zapewne Bez Objawowo.

Don!

10-02-2021 08:24

Zaplanowane działania żydokomuny wymierzone w chrześcijaństwo .

zarowa086

10-02-2021 07:18

„MSZ 15 kwietnia: niestety na BARDZO dynamiczną sytuacje na świecie odradzamy wszelkich podróży do końca czerwca.”
Otworzą granice na lipiec po czym wybuchnie 47 fala zakażeń i od nowa Polska ludowa!
Społeczeństwa jeszcze nie zdążyły podetrzeć fekaliów, które ze strachu ciekną po nogach od marca zeszłego roku, dupa piecze, ale no cóż, rządy przecież robią wszystko w trosce o nasze bezpieczeństwo, aby zapobiec dalszej obstrukcji! Niestety dla społeczeństwa nie została wynaleziona jeszcze szczepionka na tę dolegliwość i tym o to sposobem pandemia smrodu przeciągnie się jeszcze z rok, może dwa?
Ale bądźmy dobrej myśli! Politycy już zapewnili dostęp do świeżego, darmowego i bardziej wydajnego papieru toaletowego dla wszystkich! Niestety producent nie daje gwarancji, że papier będzie bardziej wydajny. Pomimo tych optymistycznych scenariuszy i środków bezpieczeństwa w dalszym ciagu będą zamknięte wszystkie szkoły, siłownie, baseny, kina, teatry i publiczne toalety, a w przypadku podróży transportem publicznym zaleca się utrzymywanie dystansu minimum pięciu metrów ( z oczywistych powodów) oraz posiadanie dwóch rolek papieru, koniecznie przywiązanych do szyi w odstępie dwudziestu jeden centymetrów.
Nieliczne psy szczekają, karawana jedzie dalej...

T C

10-02-2021 06:23

Zawsze bende miał wątpliwości jak coś mi się wciska na siłę od góry.

T C

10-02-2021 06:20

Były objawy ?

mart enty

09-02-2021 22:00

Krzysztof Makowski napisał:
Lewaccy hejterzy na pozycjach, jak co dnia zresztą. Moja Norwegia również odwraca/przeinacza polubienia. T C - nie jesteś sam, nie poddawaj się. Dziękuję, to tyle.

Ić stont :*

boj fra oszlo

09-02-2021 20:23

bojfraoszlo napisał:
tapsk1969 napisał:
Nie znam nikogo kto byłby zakażony Covidem.Pytałem napotkane osoby na budowie i też nikt nie znał nikogo. Trochę dziwne i daje do myślenia.
...czy znasz kogoś kto widział Ziemię okrągłą a nie płaską?


...albo jeszcze inaczej
...czy Bóg istnieje????
...zapytaj czy ktoś go kiedyś widział albo słyszał...

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram