Duże utrudnienia w kursowaniu metra: opóźnienia na wszystkich liniach Komunikat prasowy
Maja Zych 03 października 2019
08:33

Duże utrudnienia w kursowaniu metra: opóźnienia na wszystkich liniach

Skomentuj
Przy stacji Majorstuen metro musi zwalniać do maksymalnie 15 km/h. Kjetil Ree [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]
W czwartek 3 października 2019 w Oslo w godzinach porannych miała miejsce awaria sygnalizacji przy stacji metra Majorstuen – z tego powodu występują opóźnienia na wszystkich liniach t-bane. Problemy zbiegły się też w czasie z planowaną modernizacją torowisk między Majorstuen a Blindern, gdzie ruch odbywa się jedynie po jednym torowisku.
– Opóźnienia wynikają z połączenia wcześniejszego niewielkiego błędu sygnalizacji oraz zaplanowanych prac remontowych, co sprawia, że metro musi poruszać się z ograniczoną prędkością – poinformował prasę przedstawiciel firmy Sporveien odpowiedzialnej za transport publiczny, Thomas Ege.

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej w Oslo powinny ze względu na opóźnienia przeznaczyć trochę więcej czasu na dojazd do pracy. Aktualną sytuację można sprawdzić na stronie przewoźnika ze stolicy – firmy Ruter.

Wszystkie linie: Wciąż występują problemy z sygnalizacją na Majorstuen, ale pociągi, które przejeżdżają stację, osiągają maksymalną prędkość 15 km/h, co powoduje opóźnienia.

Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas