Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Załatwianie kredytów. - Norwegia

Czytali temat:
agata xxx Jarek B Daniel ... Mundas Rokokko3255 (6078 niezalogowanych)
8 Postów
Leszek Stobiecki
(leon75)
Wiking
Potrzebuję informacji czy w okolicach Haugesundu jest ktoś lub jakaś firma która zajmuje się załatwianiem kredytów mieszkaniowych łącznie z lånstart z kommune .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Przeciez to mozna samemu zrobic. Podanie o Startlån wypelniasz na stronie kommuny, a kredyt w banku. Potrzebujesz kikla zaswiadczen i rozmawiasz z doradca kredytowyn ot to tyle.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Leszek Stobiecki
(leon75)
Wiking
Teoretycznie masz racje tylko nie każdy bank tak chętnie daje kredyty a ja po prostu nie mam czasu latać od banku do banku.Lånstart może w Stavanger i można wypełnić na stronie kommune ale w mojej musisz iść wziąć kwity po wypełnieniu i akceptacji banku z podpisem i potwierdzeniem kredytu wracasz do kommune i dowiadujes się że jeszcze coś Ci brakuje i zaczyna się runda od nowa. poza tym większość banków jak słyszy lånstart to nie chętnie chcą rozmawiać.w niektórych kommunach wiem ze na odpowieć się czeka max 2 tygodnie u mnie przyznają tylko 3 razy w roku jak się załapiesz .Jak znajdę jakiś dom to zanim ogarnę co kolwiek to już jest sprzedany, a nie mam czasu latać dzień w dzień czy siedzieć na internecie ze względu na prace taką jaką mam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Teraz coraz mniej przynaja starlånow, a wczystko dzieki cziornym panom. Komuny biednieja... Nie wiem jak w Haugesund, ale w Sandes komuna pozbyla sie wiekszosci domow socjalnych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok