Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Zab Dia yyyy xxxx (13325 niezalogowanych)
5 Postów
Marcin Jamorski
(MarcinJamorski)
Wiking
Jak to było : "Puknij w stół a nożyce się odezwą." ... Współczuję tym co mają za wiele czasu i spędzają go floodując tematy w których nie piszą nic konstruktywnego. Ach, no tak, zapomniałem że każdy ma prawo do swobody wyboru w czym odnajduje szczęście.Przepraszam.

Pluto- dzięki za info. Dziwi mnie jednak, że piszę w dziale regionalnym a odzywa się ktoś kto w tym regionie nie mieszka.

BTW : Gabriel, nie każdy tak jak Ty ma ekran w rozdzielczości 4k i na wszelki wypadek ubiegnę Cię, gdybyś chciał ponownie odpisać że standardowa czcionka - może nawet ku Twemu zdziwieniu - daje radę. Jest jeszcze jedno logiczne rozwiązanie czemu piszesz tak wielkimi literami, piszesz z małego laptopa , masz na wypasie bez przewodową myszkę oraz klawiaturkę...

Poza tym fakt, nikt nie ma obowiązku odpisywania , na durne pytania nawet na durne zaczepki.

Tak się składa że wiem jak wiele osób od nas z kraju tutaj mieszka, i zauważ proszę że nie pytałem o to, lecz pytałem o miasto Haugesund. No chyba że nie wiem co piszę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
MarcinJamorski napisał: ...zauważ proszę że nie pytałem o to, lecz pytałem o miasto Haugesund. No chyba że nie wiem co piszę
No Я прошу вас, товарищ острова , przestań pociskać drobne pierdoły , ponieważ w pierwszym swoim poście w tym temacie , napisałeś iż mieszkasz na wyspie , która w żaden sposób , nie jest częścią miasta Haugesund ... !!!
---
Ba nawet nie ma żadnej takiej wzmianki o tym mieście ...!
---
A może ja siem mylam ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Marcin Jamorski
(MarcinJamorski)
Wiking
Co prawda po rosyjsku mnie w szkole nie uczyli jednakże trochę podróże po świecie mnie rozwinęły by zrozumieć wstęp; Żaden ze mnie towarisz bo nie jesteś ode mnie z wyspy

W pierwszym poście zapytuję o Haugesund - czy jest w miasteczku nudno czy też nie. Na miniwysepce można kota dostać jeżeli nie ma się zajęcia...


Pytałem równierz o sieci komórkowe, czy ktoś z Was używa karty pay as you go ? Czy jest jakaś firma godna uwagi ? Nadal używam ang telefonu do kontaktu z Europą - pisemnie, tak więc interesuje mnie sieć komórkowa która oferuje tanie połączenia wewnątrz Norwegii.


Z góry dziękuję za ewentualne info.

Howgh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok