Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Odpowiedz na wasze pytania - Norwegia

Czytali temat:
darek koska Mundas (1262 niezalogowanych)
5 Postów
Joanna Lukomska
(ficus)
Wiking
Witam wszystkich z chęcią odpowiem na wasze pytania.W Anglii polacy i anglicy są dla siebie mili i uprzejmi .A jeśli chodzi o pracę to zarobki są małe bo jak zapłacisz mieszkanie i życie to nic Ci nie zostaje ,to po co wegetowac .Wiadomo że kazdy jedzie tam gdzie może sobie polepszyć życie a Norwegia daje tyle możliwości dla swoich i obcokrajowcom .Po zaplaceniu mieszkania i zycia można coś odłożyc lub wyjechac na urlop np.Hiszpanii .Wiem to bo mój mąż kilka lat tutaj już pracuje.A jak Wam tutaj pracując jest zle to możecie jechac do angii i bedziecie mieli jeszcze lepiej pustą kieszeń .Nawet polece Wam agencję przez którą pracowałam STAFFLAINE droga wolna, dla wszystkich jest anglia otwarta.Także nie piszczie jak niepracowaliscie i niebyliscie w tym kraju .Teraz wyciągnijcie wnioski z tego co Wam napisalam i szanujcie jak macie tutaj pracę . Bo nie kazdy ma takie szczescie jak wy. Piszecie że tutaj polacy kradną a gdzie nie kradną ?Zawsze i wszędzie znajdą się jakieś nieroby i kradną .Psują nam Polakom opinię a wiadomo nie wszyscy przecież kradną .A zresztą nie tylko Polacy kradną z innych narodowosci też .Tylko szkoda że niezdają sobie z tego sprawy jak psują opinię swoim rodakom i zamykaja droge do zatrudnienia ich w tym kraju bo są kojażeni z tej złej strony.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...ale

jakie bylo pytanie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
ficus napisał:
Nawet polece Wam agencję przez którą pracowałam STAFFLAINE droga wolna, dla wszystkich jest anglia otwarta.
w Norwegii tez masz agencje pracy ) przyjedz, popracuj i tez bedziesz miec pusta kieszen....
ja nie pracuje w agencji i tez mam pusta kieszen... po prostu nie potrafie oszczedzac..... wszystko idzie na przemial buehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
ficus napisał:
Witam wszystkich z chęcią odpowiem na wasze pytania.W Anglii polacy i anglicy są dla siebie mili i uprzejmi .A jeśli chodzi o pracę to zarobki są małe bo jak zapłacisz mieszkanie i życie to nic Ci nie zostaje ,to po co wegetowac .Wiadomo że kazdy jedzie tam gdzie może sobie polepszyć życie a Norwegia daje tyle możliwości dla swoich i obcokrajowcom .Po zaplaceniu mieszkania i zycia można coś odłożyc lub wyjechac na urlop np.Hiszpanii .Wiem to bo mój mąż kilka lat tutaj już pracuje.A jak Wam tutaj pracując jest zle to możecie jechac do angii i bedziecie mieli jeszcze lepiej pustą kieszeń .Nawet polece Wam agencję przez którą pracowałam STAFFLAINE droga wolna, dla wszystkich jest anglia otwarta.Także nie piszczie jak niepracowaliscie i niebyliscie w tym kraju .Teraz wyciągnijcie wnioski z tego co Wam napisalam i szanujcie jak macie tutaj pracę . Bo nie kazdy ma takie szczescie jak wy. Piszecie że tutaj polacy kradną a gdzie nie kradną ?Zawsze i wszędzie znajdą się jakieś nieroby i kradną .Psują nam Polakom opinię a wiadomo nie wszyscy przecież kradną .A zresztą nie tylko Polacy kradną z innych narodowosci też .Tylko szkoda że niezdają sobie z tego sprawy jak psują opinię swoim rodakom i zamykaja droge do zatrudnienia ich w tym kraju bo są kojażeni z tej złej strony.Pozdrawiam

to nie znaczy ze nalezy przyjezdzac tutaj i psuc rynek pracujac ponizej minimalnej krajowej jak to w wiekszosci robia przyjezdni w Anglii.....stawki leca w dol i tubylcy sa wkurwieni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
to zarobki są małe bo jak zapłacisz mieszkanie i życie to nic Ci nie zostaje ,
jak sie zniszczylo rynek pracy to tak jest
no bo kto nauczyl Angoli ze Polak to robi za pol stawki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok