Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sesje foto dla dzieci, kobiet w ciąży itp. - Norwegia

Czytali temat:
agata xxx nadin . (5341 niezalogowanych)
5 Postów
Anna Sz.
(AnjaFoto)
Wiking
Cześć,
niedawno przeprowadziłam się do Haugesund, jako że nie pracuję, chciałabym dalej rozwijać swoje pasje.

Chętnie wykonam dla chętnych osób sesje fotograficzne (dom, plener) Waszych pociech, Was itp.
Fotografia to moja pasja, lubię to robić i ponoć mam oko.
Ale od razu mówię, że dopiero się uczę, także potrzebuję dużo ćwiczyć.

Sesje wykonam bezpłatnie, gotowe zdjęcia prześlę na maila.

Jedynie utrudnienie dla mnie: nie jestem zmotoryzowana, oraz mam dwójkę dzieci z którymi siedzę w domu, także sesje mogę wykonywać po południu (wtedy najlepiej w domu, z racji światła, a raczej jego braku), albo w weekendy.

AnjaFoto
Haugesund















Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Milena W.
(milkam92)
Wiking
Hej mieszkam przy haugesund dokładnie mam pare min do centrum byłabym chętna na sesje z moim synkiem . My tez siedzimy w domku póki co więc jeśli byś była zainteresowana daj znać na priv PS: nie ma problemu z dojazdem gdyż mam auto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok