Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

22 Posty
Piotr Ostojski
(ossto)
Wiking
Rowniez poznam kolezanki i nie tylko jestem w krs od poltora miesiaca i jeszcze nie znam nikogo z kim mozna by bylo spotkac sie lub pogadac poprostu po Polsku, jak by ktos jak ja to zapraszam priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Smoleniec
(Tasiemka)
Nowicjusz
Ale fajnie, planujemy przeprowadzkę być może do Kristiansand i muszę przyznać ze bardzo ale to bardzo martwię sie o kontakty, znajomosci. Opuszczając ciepły kącik gdzie wszystkich sie znało trochę przeraża mnie myśl bycia samej (totalnie). Pozatym nie wiem do końca jacy są Norwedzy na południu, mieszkamy od 6 lat na północy i tu wszyscy są przemili- a tam jakoś sobie wyobrażam nie przyjaznych Norwegów z chłodnym nastawieniem do obcokrajowcow. No i dialekt, sama sie odchowalam z finamarkiem, bokmål nie będzie problemem ale jak Duńczyka spotkam to może być nie przyjemnie ale cieszę sie bardzo na miłe Polki otwarte na poznawanie innych w celu umilenia sobie czasu przy lampce wina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Asia Poznanianka
(aska9191)
Wiking
Kiedy macie zamiar przeprowadzić się do krs? a co do ludzi to szczerze..mało kto jest tu otwarty na nowe znajomości..przynajmniej jeśli chodzi o płeć zenska:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
Anna Smoleniec
(Tasiemka)
Nowicjusz
Hej, duzo zalezy od tego kiedy sprzedamy mieszkanie planujemy rozpoczac sprzedaz dopiero na wiosne. W miedzyczasie trzeba bedzie zaczac poszukiwania pracy tak zeby chociaz jedno z nas ja mialo na poczatek. Nie wiem czy to w ogole bedzie Kristiansand, chcialabym bo wyglada obiecujaco a po 6 latach na polnocy mam ochote na troche egzotyki Narzeczony pracowal juz w Mandal przez 3 miesiace latem zeszego roku i musze przyznac ze sam skajp dzialal na mnie kojaco, dzieci w samych pieluszkach biegajace po plazy, bajka.
Wiadomo, ze z ludzmi roznie, wygladalo to obiecujaco z poczatku ze tyle pozytywnych odpowiedzi pod tym postem bylo. Mysle ze cos sie znajdzie jak juz na miejscu bedziemy )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Hei
Chetnie z mezem poznamy nowych ludzi zapraszam na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
@Asia niestety muszę Ci racje przyznać Ale najwyższy czas to zmienić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewkamroz
(Ewkamroz)
Wiking
A ja pracy może pomozesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Asia Poznanianka
(aska9191)
Wiking
niestety w tej kwestii nie pomogę bo również szukam pracy:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok