Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

26 marca - jedzie ktos na torp? - Norwegia

Czytali temat:
(1368 niezalogowanych)
16 Postów
Bartosz Gry
(BartG)
Wiking
Jak w temacie, 26 marca potrzebuje 2 miejsca w samochodzie na torp. Musze być tam przed 11, oczywiście rano...

Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
BartG napisał:
Jak w temacie, 26 marca potrzebuje 2 miejsca w samochodzie na torp. Musze być tam przed 11, oczywiście rano...
Pzdr

Nie ma co kombinować i Głupio Oszczędzać ... ! .
Jeżeli jedziesz z Oslo , to proponuję jednak rejsowy autokar , Ponieważ na tej trasie , jest bardo dużo przestojów z racji budowy autostrady .
I oczywiście odpowiednio wcześniej , tak z trzy godziny ...
---
A najlepiej jak byś sobie zajrzał na stronę przewoźników i przeczytał KOMUNIKATY drogowe ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartosz Gry
(BartG)
Wiking
Ok, temat ogarniety... Biorę swoje auto, oczywiscie jak tylko mechanik ogarnie się z nim, jak nie to zostaje sorland ekspressen.

Osoby zainteresowane transferem na torp z krs we wtorek na 1030, mogą pisać do mnie w tej sprawie w pon po 12... 3 miejsca w busie...

Jestem ogarnietym kolesiem i dobrze wiem jak, gdzie i za ile dostać sie do celu...
Z racji na wykonywany zawód podróżuję trochę po norwegii a trasę do oslo znam na pamięć... No nic, w tym temacie nie będę się już rozwodził...

Także serdecznie dziękuję za wszystkie dobre rady

Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Bartosz Gry
(BartG)
Wiking
Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Wiking
szukam 9 Maja popoludniu trabnsportu dla 3 osób
z Oslo Torp do Kristiansand
jesli jedziesz i masz miejsca, chcialbys pozielic koszty podrozy napisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok