Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Czytali temat:
(4444 niezalogowanych)
4 Posty
karol młynarczyk
(ornitolog)
Wiking
witam...ale macie tam piękne warunki.. chyba razem nie polatamy ! bo ty Bart g,, nie jesteś z okolic oslo? Ja dopiero zaczynam raczkować... zaczołem od hq alpha 3,5m..teraz posiadam hq matrixx12m. a to już nie jest taka mała zabawka!więc szukam miejsca na nauke ..!miłego sezonu zyczę..pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maciej Ladygin
(vero alfista)
Wiking
Hej.

Ja jeżdżę na snowboardzie, ale zamknąłęm już sezon zimowy. Teraz zamierzam ruszyć się na ściankę wspinaczkową.

pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Kite to super sprawa .... po napatrzeniu sie na kitesurferow i ich wyczyny na desce sama mam na to ochote... dawajcie znac gdzie fruwacie przyjade popatrzec chociaz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Maciej Ladygin
(vero alfista)
Wiking
ivka111 napisał:
Kite to super sprawa .... po napatrzeniu sie na kitesurferow i ich wyczyny na desce sama mam na to ochote... dawajcie znac gdzie fruwacie przyjade popatrzec chociaz

Hamresanden
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
M Hube
(hube)
Wiking
Cześć,

Trochę odświeżę temat. Zaglądają tu jeszcze fani Snowboardu czy SnowKite'a? Snowkite'a nie próbowałem, a wydaje się że warto. Szukam sprzętu, a właściwie porady co kupić, żeby się nie wygłupić.

Zdrowia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok