Witam wszystkich .. za nieco ponad miesiąc mamy święta na które będę się wybierał autem do polski.. czy orientuje się ktoś gdzie znajdę CPN LPG w kristiansand ?
pozdraiwam
pozdraiwam
1 NOK
Witaj, Szukam nowego miejsca do życia i pracy, bo fabuła w Polsce właśnie zakończyła sezon. Kilka słów o mnie; Techniczno-operacyjny człowiek od zadań specjalnych — zawodowo pilnuje, żeby budynki działały, wykonawcy odbierali telefony, a rzeczy oznaczone jako „pilne” nie zamieniały się w katastrofę budowlaną. Doświadczenie zdobyte przy dużych obiektach komercyjnych, środowisku przemysłowym oraz projektach związanych z konstrukcjami ...