Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Trasa Molde-Poznań - Norwegia

Czytali temat:
(773 niezalogowanych)
9 Postów
Karolina xxx
(Karolla)
Wiking
Witam! Czy ktoś mi może polecić dobrą, sprawdzoną trasę Molde-Polska(Poznań)? Dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Bergen-Hirtshals pływa prom 20h, a z Danii masz tylko 1000 km do Poznania. Do granicy z polską masz cały czas autostrade (bezpłatną) to sie szybko śmiga. cała podróż to jakieś 40h

Lub jak lubisz jeździć to możesz jechać do Szwecji treleborg -Sasnitz prom 4h i dalej z niemiec do poznania ok30h cała podróż.

trzecia opcja to trasa do danii przez mosty (płatne) i prom Gedser- Rostoch i potem do Poznania, poniżej 25h można sie wyrobić jak ktoś szybszy jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
kasia kaczmarek
(kasiulka)
Wiking
Jest jeszcze 4 opcja,przez Szwecję Ystad-Świnoujście,prom 2razy na dobe,jest 2 przewoznikow Polferies i jeszcze jakiś,prom płynie ok6,5h,można się przespać.Jak wypływamy promem o godz14 to w Poznaniu jesteśmy miedzy 24 a1 w nocy,w zależności od kondycji kierowcy.Z Oslo do Poznania trasa zajmuje nam ok21h.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Karolina xxx
(Karolla)
Wiking
Bardzo dziękuje za odpowiedź. Chyba ta 4 opcja mi najbardziej odpowiada bo już sprawdzona prze zemnie . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Karolla napisał:
Bardzo dziękuje za odpowiedź. Chyba ta 4 opcja mi najbardziej odpowiada bo już sprawdzona prze zemnie . Pozdrawiam

Prom z Ystad płynie teraz chyba dłużej niż 6.5h(dawno tam nie jechałem), a do Treleborga jest ta sama droga i
prom tańszy pływa 4 razy na dobę Krócej sie czeka na następny w razie spóźnienia.
Najbardziej nie lubiłem tego odcinka całej trasy przez Polskę ze świnoujścia, a płynąc z Treleborg do Sasnitz masz dużo lepszą drogę do Świecka potem, jak jedziesz w nocy to i od granicy szybko dotrzesz do Poznania.

Ale to nie moja broszka każdy jeździ jak mu pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Karolina xxx
(Karolla)
Wiking
No to mam co przemyśleć Trochę się boję jechać ponieważ jadę pierwszy raz zimą ido tego sama. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów
Artur C
(Art54)
Nowicjusz
Jest jeszcze jedna opcja.Z Kristiansand promem do Hirshals (Dania) następnie trasą via Flensburg kierujesz się na A20,wyjeżdzasz na Berlinke (11) omijając ring
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Art54 napisał:
Jest jeszcze jedna opcja.Z Kristiansand promem do Hirshals (Dania) następnie trasą via Flensburg kierujesz się na A20,wyjeżdzasz na Berlinke (11) omijając ring
można tylko trzeba się przez NO przejechać dużo kilometrów (E6 szybciej i łatwiej do szwecji) i potem jeszcze kupa kilometrów do pl cały czas w samochodzie. z Sasnitz dużo bliżej do poznania.

Jak ktoś ma blisko do Krystiansand lub Larvik to to jest najlepsza trasa , prom tanio wychodzi a szybciej niż przez danie i niemcy nie pojedziesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok