Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Polskie Radio w telefonie - prośba o opinie - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K (676 niezalogowanych)
4 Posty
Karola kowal
(Koral)
Wiking
Witajcie!
Mam serdeczna prośbę. Sprawdzam właśnie aplikację do słuchania radia w telefonie- Gagabox.

Zastanawiam się jak jest ze słuchaniem polskich stacji w Norwegii. APlikacja w pierwszym miesiącu jest zupełnie darmowa, śmiga na NOKI i iPhonach.

Z góry dziękuję za wszystkie recenzje z Północy

Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Będzie trochę nie na temat, ale chciałam tylko powiedzieć, że mąż kupił mi ostatnio radio z wireless (nie wiedziałam, że takie są), dali mu dobrą cenę, kosztowało ponad tysiąc, a zapłacił 400 nok. Mamy w domu bezprzewodowy internet, a ja mam możliwość słuchania sobie 13 tys stacji radiowych, w tym wszystkich polskich. Do wyboru do koloru. Czasem puszczam norweskie radio, czasem polskie. Niemniej chodzi o tą dostępność, o to, że to w sumie w wyglądzie i obsłudze zwykłe radio, a ma tak wiele możliwości. Na satelicie możliwości są ograniczone, na komputerze też czasem, gdy jest stacjonarny, albo ma słabe głośniki. Polecam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Karola kowal
(Koral)
Wiking
spoko, dzięki za informacje, każda sugestia dot. polskiego radia jest tutaj mile widziana

Czekam jednak wciąż na recenzje i informacje o Gagabox... Gama28 czy skusisz się sprawdzić i dasz znać jak poszło?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok