Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Adresseenering- przekierowanie poczty - Norwegia

Czytali temat:
Hannah Hannah Sylwester Witkowski Bogdan Tracz Gabriel Dudkiewicz Krzysztof kacik noregg Radoslaw . pufff Bozena Lukawska (2427 niezalogowanych)
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Czesc,
wie ktos moze czy jak mam przekierowanie poczty z adresu meldunkowego na adres w innym miescie to czy korespondencja z banku taka jak karta itp tez zostanie przekierowana?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
250 Postów
noregg
(noregg)
Stały Bywalec
Witam mi wszystko przychodzi na przekierowanie ostatnio tez przyszly dwie nowe karty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1)
Stały Bywalec
Jesli zalatwiles na stronie poczty przekierowanie (omadressering) korespondencji, to wszystko, co przychodzi poczta, cala korespondencja jest przesylana na Twoj nowy adres. Nie ma znaczenia, czy list od ciotki, czy koperta z banku z karta w srodku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Hannah Hannah
(Hannah)
Wiking
Cześć,
Musisz iść na pocztę i wypełnić formularz oraz odesłać go w opłaconej kopercie. Czas oczekiwania ok 2 tygodni. Formularz nazywa się "avsending" na pierwsze 2 m- ce jest gratis za każdy kolejny jest opłata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Radoslaw .
(raddek)
Nowicjusz
Hannah napisał:
Cześć,
Musisz iść na pocztę i wypełnić formularz oraz odesłać go w opłaconej kopercie. Czas oczekiwania ok 2 tygodni. Formularz nazywa się \"avsending\" na pierwsze 2 m- ce jest gratis za każdy kolejny jest opłata.


robilem to online, logujac sie przez bankID, 2 miesiace gratis a pozniej trzeba placic. Mam ta opcje tylko zastanawialem sie czy przyjdzie mi karta z banku przy takim przekierowaniu ale z Waszych odpowiedzi raczej przyjdzie wiec dzieki, nie bede nic kombinowal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok