Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

sprowadzenie rodziny do Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
6 Postów
Krzysztof K.
(Krzysiek11182)
Wiking
Wtam, jestem w Norwegii już 4 lata i czas aby w końcu sprowadzić żonę z dziećmi(3 i 5 lat). Mam stałą pracę i wiem że to warunek aby wynająć mieszkanie ale co ze szkołą dla dzieci kiedy najlepiej to wszystko zacząć i jakie formalności muszę załatwić aby mogli tutaj podjąć naukę. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki. Z góry dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Rafalsky)
Wiking
W jakiej Komunie mieszkasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
kozi82 napisał:
Wtam, jestem w Norwegii już 4 lata i czas aby w końcu sprowadzić żonę z dziećmi(3 i 5 lat). Mam stałą pracę i wiem że to warunek aby wynająć mieszkanie ale co ze szkołą dla dzieci kiedy najlepiej to wszystko zacząć i jakie formalności muszę załatwić aby mogli tutaj podjąć naukę. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki. Z góry dziękuje
Moim zdaniem.
Skoro jesteś już tyle lat w Norge i nadal zadajesz tak durne pytania, to twoja żona i dzieci powinny nadal pobywać w Polsce, li tylko dla włanego bezpieczeństwa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Krzysztof K.
(Krzysiek11182)
Wiking
w centrum oslo mieszkam ale chcialbym zmienic mieszkanie poza oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(Rafalsky)
Wiking
Popiszemy na pw. tutaj niestety zamiast pomocy można tylko poczytać głupie komentarze nic nie wnoszące do wątku od całej masy niedowartościowanych frustratów, którzy na siłę próbują udowodnić swoje przerośnięte ego. Jeden przykład już się pojawił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów

(morss.)
Stały Bywalec
Rafalsky napisał:
Popiszemy na pw. tutaj niestety zamiast pomocy można tylko poczytać głupie komentarze nic nie wnoszące do wątku od całej masy niedowartościowanych frustratów, którzy na siłę próbują udowodnić swoje przerośnięte ego. Jeden przykład już się pojawił Nadal moim zdaniem, to właśnie ty sam, jesteś tym modelowym frustatem, skoro chcesz pisać tylko i wyłącznie na >priv<.
Czyż, byś obawiał się pisanej niewiedzy na ogólnym forum prawdy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok