czy ktoś mi może podpowiedziec jak wypelnić meldekort i wysłać go netem.? z gory dziekuje
16 Lat, 4 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe