Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

miejce w aucie do Polski 14.03. 1 osoba - Norwegia

Czytali temat:
(329 niezalogowanych)
1 Post

(michal_28)
Wiking
hej. mam jedno miejsce w samochodzie do Polski. jade 14.03. prom jest z Karlskrony do Gdyni o godz. 9. kabina 2-osobowa (nie bylo juz innych), wiec jakby ktos byl zainteresowany, to nr tel. 99121186. w Polsce jade na Olsztyn. michal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
michal_28 napisał:
hej. mam jedno miejsce w samochodzie do Polski. jade 14.03. prom jest z Karlskrony do Gdyni o godz. 9. kabina 2-osobowa (nie bylo juz innych), wiec jakby ktos byl zainteresowany, to nr tel. 99121186. w Polsce jade na Olsztyn. michal
Jest taka opcja jak wspólna podróż na tym portalu, więc tego typu wątek powinien być wyebany gdzie jest MOD?

90% tematów na tym forum to śmieci nie na temat do tego 95.76% to posty z samymi cytatami i używanie forum jako komunikatora!!!
Moderatorze opcja ostrzenienia, blokady etc. ci nie działa czy masz w dupie to co się tu dzieje i w ogłoszeniach "dam pracę" to można szukać pracy, kota, czy też sensu życia??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Zuzu napisał:michal_28 napisał:hej. mam jedno miejsce w samochodzie do Polski. jade 14.03. prom jest z Karlskrony do Gdyni o godz. 9. kabina 2-osobowa (nie bylo juz innych), wiec jakby ktos byl zainteresowany, to nr tel. 99121186. w Polsce jade na Olsztyn. michalJest taka opcja jak wspólna podróż na tym portalu, więc tego typu wątek powinien być wyebany gdzie jest MOD?
90% tematów na tym forum to śmieci nie na temat do tego 95.76% to posty z samymi cytatami i używanie forum jako komunikatora!!!
Moderatorze opcja ostrzenienia, blokady etc. ci nie działa czy masz w dupie to co się tu dzieje i w ogłoszeniach "dam pracę" to można szukać pracy, kota, czy też sensu życia??

Czy TY aby już wytrzeźwiałeś czy dopiero dochodzisz do siebie po samotnej walentynkowej nocy...? .
BO TEN DZIAŁ ... NASZE SPRAWY... dotyczy dokładnie właśnie takich a nie innych luźnych informacji...
Proszę ..weź przeczytaj dokładnie ...podtytuły napisane drobniejszym drukiem w tym dziale...i dopiero następnie MĘDRKUJ ...

PONADTO jeżeli TOBIE to FORUM nie leży to weź się wykasuj i będziesz miał kłopot z głowy...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
zuzu powyzej juz masz odpowiedz od gabriela, mniej wiecej to samo mysle sobie
co do tego - co powinno byc wykasowane,usuniete,przeniesione - to zostaw prosze dla mnie te decyzje
moderacja ogloszen jest dopiero "omawiana" z kim trzeba i nic tam nie zrobie do czasu jakichs ustalen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Jest dział "wspólna podróż" czy go nie ma?
jakby moderacja działała lepiej to niektóre działy funkcjonowały by lepiej (wogule?)
Moja walentynkowa noc była upojna uwierz mi na słowo gabriel (policjant z alkomatem sie znalazł)
tak forum mi nie leży, co nie znaczy że sie muszę "wykasować" z doświadczenia wiem że trochę porządku nie zaszkodzi nikomu (PEB.PL jedno z największych forów europie, jest troche ludzi co tu nie zaglądają i sie nie udzielają z takich właśnie powodów )
Moderacja po-prostu leży. nie widziałem jakoś ostatnio informacji żeby komuś admin przypomniał że to nie ten dział albo pisze całkowicie nie na temat. (nawet mój post sie pod to łapie LOL)
gabriel dlaczego usiłujesz wmówić innym ludziom na tym forum co ktoś robił wczoraj, jaki jest jeśli nic o nim nie wiesz? Kretynizm do kwadratu ot co.
P.S. dobrze że mam czarno-biały monitor to tego fioletu nie widze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
ulv72 napisał:
zuzu powyzej juz masz odpowiedz od gabriela, mniej wiecej to samo mysle sobie
co do tego - co powinno byc wykasowane,usuniete,przeniesione - to zostaw prosze dla mnie te decyzje
moderacja ogloszen jest dopiero "omawiana" z kim trzeba i nic tam nie zrobie do czasu jakichs ustalen




Logicznie rozumując ulv,to zuzu ma całkowitą racje
No ale to tylko moje zdanie Zrobicie ,co zrobicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
zlota mysl w ramce
PONADTO jeżeli TOBIE to FORUM nie leży to weź się wykasuj i będziesz miał kłopot z głowy...!!! .

popieram
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
fullcasco napisał:
zlota mysl w ramce
PONADTO jeżeli TOBIE to FORUM nie leży to weź się wykasuj i będziesz miał kłopot z głowy...!!! .

popieram




Myśląc waszymi kategoriami,to to forum powinno się już dawno rozpaść
A jesli byśmy mieli wymieniać z imienia,to byłbyś jednym z pierwszych fulcasco,któremu wiecznie coś nie pasuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok