Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jakas inna opcja dojazdu z Drammen do Oslo? - Norwegia

Czytali temat:
Damian ..... (1533 niezalogowanych)
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Próbowałem już trase ok 6 rano dojazdu z Drammen do Oslo i potrzebuje jakiejś alternatywy dla auta bo sa niesamowite korki na trasie?!czy jest jakaś łatwiejsza opcja dojechać na Grorud busem lub pociągiem?bedę wdzieczny z rady
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Dzięki juz to znalazłem tylko ja mam taki problem ze to pracy ze stacji mam 1km i ciezko bedzie sie tam dostac, na trondhaimsveien
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
1km =10 min piechotka
www.trafikanten.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Trondheimsveien ciągnie sie az na Grorud? Tego nie wiedzialam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
"Są na tym świecie rzeczy które się nawet fizjologom nie śniły"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Noo. Do tej porty wydawalo mi sie ze najdłuższa ulica jest Jens Bjelkes gate Zaczyna sie niedaleko mojego domu (toyen)i konczy na Grunerloce, szłam kiedys... na spacer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
polonista6661 napisał:
Próbowałem już trase ok 6 rano dojazdu z Drammen do Oslo i potrzebuje jakiejś alternatywy dla auta bo sa niesamowite korki na trasie?!czy jest jakaś łatwiejsza opcja dojechać na Grorud busem lub pociągiem?bedę wdzieczny z rady

A ktoredy jezdzisz? O 6 rano.. korki? Tak, ale przed tunelem w centrum!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Damian Jastrząbek
(polonista6661)
Nowicjusz
Jade normalnie trasa w stronę Oslo, później na Smestad skręcam i ta trasa ok 10 km przed zjazdem to dramat o tej nawet godzinieale nic sie nie poradzi zalezy tez od dnia.pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
111 Postów
piotr kasprzak
(traveleroslo)
Początkujący
a wiec sprobuj przez Bekkestua i Jar... Wylecisz na Lilleaker a tam juz ring3 jest wolny o porannych godzinach.... moze nei wolny ale da sie przejechac jesli sa korki zawsze mozesz sprobowac przez Kjelsås i pojawic sie na Sinsen... Jak chcesz to zawsze mozesz sprobowac pojechac za autrobusem 25 i pojawic sie na Linderud..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok