Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MOJA CÓRA IDZIE DO SZKOŁY :) - Norwegia

Czytali temat:
(625 niezalogowanych)
10 Postów
Aga Artek
(harlequin13)
Wiking
Witam
Moja córa skończy w październiku 6 lat i idzie do szkoły.
Jestem strasznie tym przejęta i zastanawiam się co to będzie, czy da sobie rade, jak poradzi sobie w nowym otoczeniu, czy da radę z nauką języka....mam sto myśli na minutę hahaha.
Drogie mamy oświećcie mnie troszkę...
Opiszcie wrażenia jak to Wasze pociechy poszły do norweskiej szkoły i jak dawają sobie radę
Jakie formalności Was czekały
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(katrin)
Wiking
Hej moja corka poszla tu do 3 klasy i dala sobie rade i powiedziala ze nie wrocila by do polskiej szkoly,Miala tlumacza w szkole ktory siedzial z nia na lekcjach.Bedzie dobrze dzieci sie szybko ucza...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Mój syn ma 11 lat i od 4 mies chodzi tu do szkoły , jest zadowolony , szkoła jest bez stresowa , syn uczy sie w klasie mottak , dla dzieci , które nie potrafia mówic po norwesku , radzi sobie całkiem nie źle po mimo tego , że jest dyslektykiem , równiez ma polska tłumaczkę /nauczycielkę . Co do formalności i dokumentów , potrzebne były nam świadectwa z polskiej szkoły i karta szczepień .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Aga Artek
(harlequin13)
Wiking
Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu
Czekam na dalsze odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
Witaj niema powodu do zmartwień moja córka chodzi w Norwegii do szkoły od dwóch tygodnii ma 13 lat w polsce miała trudności z nauką tu radzi sobie znakomicie uczy się języka ma dużo koleżanek które bardzo jej pomagają ma polską asystentkę która jej tłumaczy i pomaga w nauce języka też nie wróciła by do polski z dokumentacji dostarczaliśmy tylko opinie nauczyciela z polskiej szkoły pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(katrin)
Wiking
Co do dokumentow to ja nic nie potrzebowalam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Aga Artek
(harlequin13)
Wiking
Dzięki dziewczyny, uspokoiłam się troszeczkę, jak to dobrze, że nie pozostaje się samemu sobie i zawsze można zapytać i uzyska się poradę i dobre słowo.
Dziękuje
Moniko dzięki za wiadomość, odezwę się napewno do Ciebie po świętach.
Pozdrawiam


P.S. Coś mam problem z wysyłaniem wiadomości prywatnych :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
MONIKA K
(mooona77)
Nowicjusz
Wesołych Św. dla Wszystkich ...służe pomocą pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok