Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
janina pogdórny GRZEGORZ SOBÓR jolcia1 (882 niezalogowanych)
3 Posty
Filip Wiewior
(nowywiewior)
Wiking
Witam. Czy jak wyjadę z moim tatą do Norwegii to będę mógł się normalnie uczyć znając tylko polski i angielski? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Masz tutaj linki do polskich szkół w Norwegi
Nie wiem w jakich rejonach będziesz mieszkał ale myślę że linki się przydadzą


Polskie szkoły w Norwegii
• Polska Szkoła im. Jana Pawła II w Oslo – www.szkolapolska.no
• Polska Katolicka Szkoła w Stavanger – www.szkolasobotnia.dbv.pl
• Polska Szkoła w Bergen – www.polskskole.org
• Polska Szkoła Sobotnia w Trondheim – www.polonia.trondheim.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Filip Wiewior
(nowywiewior)
Wiking
Sam nie wiem gdzie, dziękuję za informacje, ale nie szukam polskiej szkoły tylko chciałem się dowiedzieć czy poradzę sobie tam znając angielski, nie chce przechodzić tego samego co przechodzę tutaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Wiking
Myślę że sobie poradzisz z językiem angielskim wkoncu wiekszosc osob w tym kraju zna język angielski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Filip Wiewior
(nowywiewior)
Wiking
Dzięki,o taka odpowiedz mi chodziło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Regina Leoniak
(REGII)
Wiking
witam , czy ktos móglby mi pomóc , przyjechała do mnie córka po gimnazjum chce zeby dalej kntynuowała naukę - wiem tylko tyle ze na helsfyr jest jakieś biuro co moze wyslać na kurs norweskiego ale o dalej ze szkołą, , czy musze miec przełmczone swiadectwa z gimnazjim i wyniki gimnazjale przetłumaczone zeby mogła dalej uczeszczas do szkoły prosze moze ktoś wiec - która instytucja tutaj moze mi pomóc .

Mieszkamy w oslo , może tez jest grupa polskiej młodzieży zeby mogłą się oswoić poznac kolgów koleżanki ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
Ja też mam ten problem gdyż w styczniu przeprowadzamy się na stałe do NO kupuję dom w okolicy Oslo.Pytam czy jest sens żeby córka (17 lat) dokończyła obecną klasę i dopiero dołączyła do nas lub wyjechała razem z nami i szukała szkoły na miejscu ale w środku roku szkolnego chyba żadna szkoła jej nie przyjmie.Może ktoś znalazł się w podobnej sytuacji i coś podpowie to będę wdzięczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Alicja Czulowska
(AlicjaC)
Wiking
Znajomy przyjechal do Norwegii w wieku lat 17 i zaczal norweska szkole z dwa lata mlodszymi osobami i wyszlo mu na dobre, kurs nie jest tak efektywny i nie da tylu mozliwosci co nauka w szkole!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok