Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
Krzysiek M ANDRZEJ ANDRZEJ Daniel Ozimski M@rek K@@@ (2054 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jedzenie w Królestwie jest cholernie drogie
np
za bochenek chleba 750 gram musisz zapłacić około 3,50 złotego
a za kilo schabu na kotleta już pokrojonego w kawałki
na tacce około 25 złotych za kilogram
PS
mrożony schab to chyba nawet poniżej 20 złotych za kilo, ale to rozmrażać trzeba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Dzis widzialam w Rema1000 mrozone udka z kurczaka po 16 kr za kg. Pakowane w kartonach po 5 kg (Solvinge)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
Lindemans napisał:
Dzis widzialam w Rema1000 mrozone udka z kurczaka po 16 kr za kg. Pakowane w kartonach po 5 kg (Solvinge)
treba bylo brac wszystkie bo jutro nie bedzie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ja nie napisalam, ze chcialam je kupic, tylko, ze widzialam , bo ktos tu pytal o ceny zywnosci
Poki co moja zamrazarka jest pelna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Ja natomiast informuję iż w KIWI są dzisiaj Pomarańcze po 6 koron kilo ...
oraz Pomidory po 10 koron kilo ....
Taniocha ...
Zaopatrzyłem się .osobiście
bez ŻADNEJ zbędnej PRUDERII...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Jakby ktoś kieliszek chleba potrzebował to Absolut po 429kr za litr w Vinmonopolu i Polska wódka belvedere po 495kr z 0.7l
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Joseph napisał:
Jakby ktoś kieliszek chleba potrzebował to Absolut po 429kr za litr w Vinmonopolu i Polska wódka belvedere po 495kr z 0.7l
To już taniej i zdrowiej , wychodzi zakupić 0,7 ... >60%< cena podobna , a pewność gwarantowana, że nie jest podróbką
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Pytanie, dla ludzi którzy mieszkają sami i wolą w miare smacznie zjeść. Ile wydajecie w ciągu miesiąca na żarcie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
MrEagle napisał:
[quote]Pytanie, dla ludzi którzy mieszkają sami i wolą w miare smacznie zjeść. Ile wydajecie w ciągu miesiąca na żarcie?[/quot]

Gotując samemu czy chadzac po knajpkach?
ja uważam ze 5 tys jest rozsądna kwota by samemu dobrze zjeść .
oczywiście mozna i za 2 tys tylko czy dobrze, zdrowo i smacznie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MrEagle napisał:
Pytanie, dla ludzi którzy mieszkają sami i wolą w miare smacznie zjeść. Ile wydajecie w ciągu miesiąca na żarcie?
Musisz liczyc, ze na jedzenie wydasz te 2000 do 2500,- na miesiac. Z tym, ze to chyba juz minimum, czyli nic specjalnego, ale bez glodowania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok