Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

slub cywilny w norwegii - Norwegia

12 Posty
ala matejko
(ala21)
Wiking
witam mam pytnko moze ktos sie orientuje jakie dokumenty beda potrzebne do slubu cywilnego w norwegii badzo prosze informacja z gory dziekuje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
mam cie
(president)
Nowicjusz
..pan mlode ( ladne og bogate) musi byc.albo bare bogate!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów

(annullkka)
Początkujący
- ważne paszporty i świadectwa urodzenia.
- licencja z polskiego urzedu stanu cywilnego - zaświadczenie, że nie ma przeszkód do zawarcia małżeństwa.
- zaswiadczenie od wladajacego danym miastem (prezydenta,mera) albo rozmowa z nim w celu otrzymania pozwolenia na norweski akt małżeństwa (ze dwa tygodnie trzeba czekac)
Slub cywilny prowadzony jest przez notariusza w sadzie rejonowym lub ratuszu.
Najlepiej napisac maila do naszej ambasady i tam Ci wszystko powiedza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ala matejko
(ala21)
Wiking
dziekuje bardzo za pomoc pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
jesli oboje jestescie polakami to mosicie sie najpierws wybrac do oslo do ambasady tam ustalacie date wnosicie oplate 1530 nok i miesiac sie minimom czeka , w wyznaczonym terminie jedziecie i konsul udziela wam slubu niezaponijcie o swiadkach oczywiscie dokumenty: paszporty i swiadectwa urodzenia Pozdrawiam i wszystkiego naj..... na nowej drodze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lidka)
Wiking
witam;ja tez mam pytanie zwiazane ze slubem w norge; -czy zamiast paszportu wystarczy dowód osobisty?...moj paszport jest juz nie wazny i jezdze za granice na sam dowód.../ no i czy świadkowie tez musza mieć paszporty? poza tym musze tez dodać że za 2mce bede rodzić i czy w tej sytuacji uda mi się przyspieszyć datę ślubu aby zdążyc przed rozwiązaniem.../ z góry dziękuje wam za podpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ala matejko
(ala21)
Wiking
dziewczyny moze wiecie gdzie dostane pieczatke apostille do slubu cywilnego bo gdy dzwonie do ambasady w oslo za kazdym razem mowia mi cos innego i juz sama nie wiem z gory dziekuje pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sara M
(SaraM)
Wiking
..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
zapytaj na forum o egipcie lub Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Sara M
(SaraM)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok