Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

PRAWO JAZDY ????? - Norwegia

Czytali temat:
(881 niezalogowanych)
92 Posty
Maja00 z
(maja00)
Początkujący
Witam wszystkich !! Mam pytanie i z góry proszę o konkretne odpowiedzi Mam za sobą skończony kurs prawa jazdy w Polsce, niestety pierwszy egzamin oblałam a wiadomo że będąc tutaj jestem ograniczona wyjazdami do polski i podchodzeniem do kolejnego egzaminu, ponieważ liczy się to z kupowaniem kolejnych godzin. Słyszałam ze można jeździć tutaj z jakimś kierowcą jeśli ma się "L" ????
Czy to prawda ?? Jeśli tak to jakie są zasady takiego jeżdżenia?? Gdzie mogła bym uzyskać informacje ??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
maja00 napisał:
Witam wszystkich !! Mam pytanie i z góry proszę o konkretne odpowiedzi Mam za sobą skończony kurs prawa jazdy w Polsce, niestety pierwszy egzamin oblałam a wiadomo że będąc tutaj jestem ograniczona wyjazdami do polski i podchodzeniem do kolejnego egzaminu, ponieważ liczy się to z kupowaniem kolejnych godzin. Słyszałam ze można jeździć tutaj z jakimś kierowcą jeśli ma się "L" ????
Czy to prawda ?? Jeśli tak to jakie są zasady takiego jeżdżenia?? Gdzie mogła bym uzyskać informacje ??? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

jakimi jezykami operujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
patim napisał:
www.vegvesen.no/Forerkort/Foreropplaerin...rside_ovelseskjoring
i nawet jak sobie przetlumaczy to i tak polegnie na egzaminie.... dlatego pytalem o zajomosc jezykow... popsules mi cala zabawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
gozej jak nabierze norweskich nawykow
to ja dopiero obtrabia w Polsce

chyba nie myslales ze bedzie zdawac w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
patim napisał:
gozej jak nabierze norweskich nawykow
to ja dopiero obtrabia w Polsce

chyba nie myslales ze bedzie zdawac w Norwegii?

ale zeby jezdzic nawet z "L" to musi zdac szybko egzamin z podstaw po NORWESKU!!!!! jeden huj gdzie bedzie zdawac... moze nawet i na ukrainie!!! polegnie tutaj jesli nie gada po norwesku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
juz nie musi mozna jezdzic z L bez kursu podstawowego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Yatsek napisał:... zeby jezdzic nawet z "L" to musi zdac szybko egzamin z podstaw po NORWESKU!!!!!To zależy od tego , czy chce się uczyć do egzaminu tu w Norge , czy też tylko nauczyć się jazdy jako takiej ... a nie ma prawa jazdy ... !
---
Kurs z podstaw i 5 lat prawa jazdy , to MUSI mieć Osoba , która bawi się za Instruktora , dla takiego Ucznia ...
---
Osoba w prywatnym aucie z "L" za kierownicą , to tylko uczeń i nic ponadto , o ile obok siedzi Instruktor ... !!! .
---
Pomijam tu zdarzenia , jeżeli "L" jest przyklejona trwale na zewnątrz i autem takim , jeździ Kierowca z prawem jazdy ... który ma mało praktyki ... dotyczy to tylko młodzieży , która ma dodatkowe egzaminy na prawko w jakimś tam okresie od otrzymania dokumentu .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
patim napisał:
juz nie musi mozna jezdzic z L bez kursu podstawowego
sam wrzucales linka gdzie punkt numer jeden to:
Der det er krav om trafikalt grunnkurs må du ta det før du starter å øvelseskjøre.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
uczen ma czerwona L
a mlody kierowca czarna L
a egzaminy sie zdaje
w dzien
w nocy
po sliskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok