Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

L.L.P. - Norwegia

Czytali temat:
(261 niezalogowanych)
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
L-ogistyczna L-ista P-rzebojow

...pomijajac metafizyczne doznania w trakcie wydlubywania osci,ze swiatecznego karpia,jakos na te swieta trzeba dojechac!
osobiscie korzystalem juz,ze wszystkich mozliwych srodkow lokomocji w no.

ponizej moja,calkowicie subiektywna- 1wsza 3jka (pod wzgledem komfortu podrozy)

3. samolot - najczesciej przeze mnie uzywany. komfort podrozy 0+
ciasna,duszno,uszy bola.latwo mozna sie 'pobrudzic' w toalecie
+ (jeden ale za to duzy) za bezkonkurencyjna szybkosc,przemieszczania sie
przy okazji samolotu mialem drobna przygode.samolot opozniony(standard)na lotnisku cph,ja zdazylem sie
przesiasc,moj bagaz juz nie.final jednak szczesliwy.zamiast dzwigac torbe z okecia do domu,mily pan
przywiozl mi ja nastepnego dnia,pod same drzwi!

2. pociag - wygodne fotele,duzo miejsca na nogi.predkosc podrozowania znosna (w kierunku za wolnej)
mozliwosc rozprostowania nog i posilenia sie w 'warsie' idealnie skonfigurowane przesiadki.

1. autokar - wygodne fotele(z opcja podporki na lydki).czas podrozy zblizony do pociagu.darmowa kawa i herbata
na pokladzie.no i wreszcie szczegol,ktory przewaza w moim rankingu - dostepnosc poduszki i kocyka.
jak dla mnie absolutny hit!


szczesliwej podrozy!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
czesio.:* napisał:
no i 4. z Gabryielem skodą po mostach przez świat ssrrruuuuu,fajniusio tak z panem chyba bybyłoby jechac,co nie?Trzeba było by się wziąć , zawziąć i spróbować ...
A nuż , widelec ,salaterka nie było by tak tragicznie...
by nie mogło być jeszcze gorzej ..
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok