Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odp.:Policja sprawdzi listy pasażerów samolotów - Norwegia

Czytali temat:
(237 niezalogowanych)
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
+ - 50%! Pojawienie sie na lotnisku tylko z malym plecaczkiem teraz wzbudza wiecej zainteresowania niz bagaz ciagniety na paru wozkach.Osobiscie nie mam nic przeciwko temu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
hehe kzk teraz Ty masz nowy watek,mimo,ze korzystales z opcji odpowiedz,co tu sie dzieje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Widocznie ten kto usunal ten temat niechce aby ktos sie przestraszyl i dalej latal anonimowo!!!!!!!!! Widocznie musi miec powody!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
krolestwo za konia napisał:
Widocznie ten kto usunal ten temat niechce aby ktos sie przestraszyl i dalej latal anonimowo!!!!!!!!! Widocznie musi miec powody!!!!!! A MOŻE TO ZASŁUGA NOWEGO ADMINA...!!!...???...
INNA SPRAWA <ZE JAK PISAŁEM GDZIE INDZIEJ SERWER BYŁ PRZEZ PARĘ GODZIN ZABLOKOWANY .


EWENTUALNIE JEST TO SPÓŹNIONA ...
lecz sprawiedliwa złośliwość rzeczy martwych w rocznicę TEGO FORUM 24-12-2008.
ZA TO ŻE WŁAŚCICIEL FORUM OLAŁ ORGANIZATORÓW ROCZNICOWEGO SPOTKANIA.
.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
to nie admin to hacker
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
ATS Anna S.
(ATS Anna)
Nowicjusz
To chyba tak sie stalo, poniewaz watki w ktorych podalam linki do artykuow na mojej stronie, zostaly uznane za SPAM i usuniete. I zostaly tylko odpowiedzi... wkleilabym artykul ale bedzie tego moze za duzo na jeden post(
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
ATS Anna napisał:
To chyba tak sie stalo, poniewaz watki w ktorych podalam linki do artykuow na mojej stronie, zostaly uznane za SPAM i usuniete. I zostaly tylko odpowiedzi... wkleilabym artykul ale bedzie tego moze za duzo na jeden post(
No wiesz TWOJE forum jest w pewnym sensie totalną konkurencją tak dla tego forum jak i dla firmy która Te Forum sponsoruje ...
I tak się dziwię iż pozwolili Tobie używać Twojego logo jako Awataru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
ATS Anna S.
(ATS Anna)
Nowicjusz
wiem, wiem. I rozumiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok