Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Odp.:Policja sprawdzi listy pasażerów samolotów - Norwegia

Czytali temat:
(225 niezalogowanych)
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
po tych wszystkich antypolskich glosach,co to sa ostatnio,nasuwa mi sie mysl,ze pod pozorem walki z terroryzmem przeswietli sie wszystkich zasilkowiczow latajacych cichaczem do domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
to nie jest watek zalozony przeze mnie!!!!!!!odpowiedzialam na post w watku zalozonym przez ATS,ktory zostal chyba jednoczesnie usuniety z moim wpisem!!!
prosze mnie usunac jako autora watku i przywrocic temat,albo skasowac wszystko,bo to sie teraz kupy nie trzyma!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
truskawkowa napisał:
po tych wszystkich antypolskich glosach,co to sa ostatnio,nasuwa mi sie mysl,ze pod pozorem walki z terroryzmem przeswietli sie wszystkich zasilkowiczow latajacych cichaczem do domu



Myślę , że dobrze robią
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
retier1 napisał:
truskawkowa napisał:
po tych wszystkich antypolskich glosach,co to sa ostatnio,nasuwa mi sie mysl,ze pod pozorem walki z terroryzmem przeswietli sie wszystkich zasilkowiczow latajacych cichaczem do domu



Myślę , że dobrze robią


Ja tez. Chyba polapali sie dlaczego kasa sie rynku nie trzyma pomimo ze oni ciagle sztucznie ja w rynek pompuja. Socjalizm tutaj jest przyjazny kazdemu, kto jest przyjazny tutejszemu socjalizmowi. Niestety takie beda rezultaty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Sethur napisał:
retier1 napisał:
truskawkowa napisał:
po tych wszystkich antypolskich glosach,co to sa ostatnio,nasuwa mi sie mysl,ze pod pozorem walki z terroryzmem przeswietli sie wszystkich zasilkowiczow latajacych cichaczem do domu



Myślę , że dobrze robią


Ja tez. Chyba polapali sie dlaczego kasa sie rynku nie trzyma pomimo ze oni ciagle sztucznie ja w rynek pompuja. Socjalizm tutaj jest przyjazny kazdemu, kto jest przyjazny tutejszemu socjalizmowi. Niestety takie beda rezultaty.



I pewnie nie jeden jeszcze zapłacze kiedy trzeba będzie oddać lekką reką wzięte kilkadziesiąt lub więcej tysięcy

I ten płacz i lament rodaku,nie pomożesz w biedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
retier1 napisał:
Sethur napisał:
retier1 napisał:
truskawkowa napisał:
po tych wszystkich antypolskich glosach,co to sa ostatnio,nasuwa mi sie mysl,ze pod pozorem walki z terroryzmem przeswietli sie wszystkich zasilkowiczow latajacych cichaczem do domu



Myślę , że dobrze robią


Ja tez. Chyba polapali sie dlaczego kasa sie rynku nie trzyma pomimo ze oni ciagle sztucznie ja w rynek pompuja. Socjalizm tutaj jest przyjazny kazdemu, kto jest przyjazny tutejszemu socjalizmowi. Niestety takie beda rezultaty.



I pewnie nie jeden jeszcze zapłacze kiedy trzeba będzie oddać lekką reką wzięte kilkadziesiąt lub więcej tysięcy

I ten płacz i lament rodaku,nie pomożesz w biedzie


Znam kilku takich, ale oni twierdza ze ZLI NORWEGOWIE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok