Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(959 niezalogowanych)
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...poszukaj w postach pana aero,on byl tworca hasla.

a ja moge polecic cos pod nazwa : 'polacy sa najpiekniejsi na swiecie' jest juz tam kilka pieknych postaci,lecz dobrego (pieknego) nigdy nie za wiele!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Wlasnie mam dylemat, wybrac klub najpiekniejszych czy najmadrzejszych.
Przeciez nie moge sie rozerwac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...no to masz problem!
ja,od poczatku bylem pewny wyboru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Rzadzisz *panladny*! Po prostu rzadzisz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
panladny napisał:
czesc II - krotka pilka

...z podjeciem decyzji,mietek nie mial wiekszych problemow.
bylo to akurat w czasie,gdy jego matka znalazla prace na czarno w pobliskiej szwalni,w zwiazku z czym byla poza domem prawie cala dobe.ojciec mietka zakonczyl zycie podczas ostatnich mrozow,pomyliwszy zaspe sniezna z domowa pierzyna,w ktorej zasnal i juz wiecej sie nie obudzil

nic mietka tutaj nie trzymalo.moze gdyby mial dziewczyne?
w tej chwili pomyslal o jolce.jolka to byl ktos! klasowa pieknosc otoczona grupa wielbicieli,gotowych zrobic dla niej wszystko. na mietka zwrocila uwage tylko raz.poprosila go zeby zalozyl jej nowe gniazdko.nie mogl uwierzyc w swoje szczescie,gdy stanal pod jej drzwiami.
bez slowa zabral sie do pracy,byl jednak tak podekscytowany,ze pomylil plus z minusem i poparzyl sobie wszystkie palce.swad spalonej skory,przesladowal go do dzis

-czesc mietek.co slychac?
-czesc wlodek.wiesz,jade do norwegii
-do norwegii,a gdzie to jest?
-daleko
-a co bedziesz tam robil?
-to samo co tutaj
-rozumiem.krotka pilka,wsiadasz i jedziesz!
-wlasnie.krotka pilka,wsiadam i jade!

nastepnego dnia rano,poszedl do sklepu i przepisal nr. telefonu z plakatu.wystarczylo wyslac sms i czekac na odpowiedz. poprosil kierowniczke o wyslanie wiadomosci 'na zeszyt' w ktorym zaczelo juz brakowac miejsca pod litera m - jak mieczyslaw.
teraz przychodzil do sklepu codziennie,czekal.to czekanie stalo sie dla niego celem.
w koncu mial jakis cel...


Przepraszam ze sie wcinam to Twoje dzielo ale mysle ze jak kazde naukowe rozwazanie i to powinno byc zilustrowane.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
a ja sugeruje że takie zdjęcie nie powinno być dodane tutaj, nabijanie się z kogoś szczególnie...opisywanie przez panladny historyjek to co innego od takich zdjęć...hidtorie są lepsze bez zdjęć, wystarczy ruszyć własną wyobraźnie...
kzk proszę usuń to zdjecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
kzk(mój wrogu publiczny nr2-to Twoje zdanie ) proponuję żebyś umieścił tu swoje zdjęcie...
ponabijamy się trochę...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
fazi ale ty masz wrogow nawet nie wiesz jak bogaty w nich jestes
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ja kzk-faziego nie uważam za wroga, niby dlaczego?? tylko napisałam to co myślę,że dodanie zdjęcia tego mężczyzny jest nie na miejscu... nie każdy jest chodzącym ideałem...historia opisywana jest lepsza bez obrazków..obrazki można sobei samemu ułożyć w własnej wyobraźni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
magdalena_d84 napisał:
ja kzk-faziego nie uważam za wroga, niby dlaczego?? tylko napisałam to co myślę,że dodanie zdjęcia tego mężczyzny jest nie na miejscu... nie każdy jest chodzącym ideałem...historia opisywana jest lepsza bez obrazków..obrazki można sobei samemu ułożyć w własnej wyobraźni....

mi chodziło o wypowiedz vanessa30
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok