Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Studia w Oslo - Norwegia

Czytali temat:
(359 niezalogowanych)
22 Posty
Ola Walczak
(Olla)
Wiking
Czesc....Ostatnio dowiedzialam sie ze sa prowadzone polonijne studia w Oslo....niestety tylko tyle wiem.....jezeli ktos wie cos wiecej i czy to wogle prawda...to prosze odp....zalezy mi na studiach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc na polski numer 0048 605 896 605 lub pisząc na adres email: rekrutacja@studiapolonijne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
Hilton napisał:
Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc na polski numer 0048 605 896 605 lub pisząc na adres email: rekrutacja@studiapolonijne.

Hiltonku a zrobie tam zajebiscie szybko full eksternistycznie tak w jeden dzien magistra nauk takich co to maja ci
negocjatorzy uzywani do pertrakkkkkkktacji ze wszelka mascia kidnaperow i terrorystow ?
bo misia mi porrrrrwano.... i gadka mi nie idzie, sluchac sie mnie nie chce pani porywalczyni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
ulv72 napisał:
Hilton napisał:
Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc na polski numer 0048 605 896 605 lub pisząc na adres email: rekrutacja@studiapolonijne.

Hiltonku a zrobie tam zajebiscie szybko full eksternistycznie tak w jeden dzien magistra nauk takich co to maja ci
negocjatorzy uzywani do pertrakkkkkkktacji ze wszelka mascia kidnaperow i terrorystow ?
bo misia mi porrrrrwano.... i gadka mi nie idzie, sluchac sie mnie nie chce pani porywalczyni


Nie zrobisz niestety
A słuchać cie nie chce, bo nie umiesz z nią pertraktowac jak trzeba. Przeciez to prawie Talibanka !!!! Powiedz jej, ze nie chcesz misia. bo masz drugiego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok